Czekoladowe Porsche na prezent!

0
1921

Masz w kręgu swoich znajomych osobę, która interesuje się motoryzacją i szybkimi samochodami? A może do tego jest ona wielkim wielbicielem słodkości i czekolady? Mamy dla Ciebie fantastyczny pomysł na prezent! Już dziś dowiedz się więcej na temat tego gdzie, jak i w jakiej cenie zakupić można czekoladowe Porsche, które idealnie nadaje się na prezent zarówno dla kobiety jak i dla faceta! KUPIĆ MOŻESZ GO TUTAJ!

Jak wygląda Porsche z czekolady?

Tak się składa, że firma zajmująca się produkcją czekoladowych prezentów w swojej ofercie ma kilka modeli czekoladowe w kształcie Porsche. Poniżej chcemy Ci je zaprezentować zaznaczając, iż do wyboru są różne modele Porsche, a w tym: Porsche 911, Porsche Cabrio, Porsche Mini. Każdy z wymienionych powyżej samochodzików jest wierną kopią oryginału, na którym wzorowano się w trakcie produkcji tych Porsche z czekolady. Zapewniamy, że ich jedzenie będzie równie szybkie, co jazda tymi samochodami.

Jak widzicie samochody te mają elementy brązowe i białe, łatwo można więc wywnioskować, że przy ich produkcji wykorzystano zarówno mleczną jak i białą czekoladę. Samochody dostarczane mogą być do Ciebie ze sklepu w foliowym opakowaniu lub też w czymś bardziej uroczystym, to już zależy od Ciebie. Klikając w poniższy obrazek poznasz szczegóły.

Czekoladowe Porsche

KUPIĆ MOŻESZ GO TUTAJ!

Ile kosztuje czekoladowe Porsche?

Jeśli martwisz się, że opisywane przez nas czekoladowe Porsche będzie bardzo drogie i nie będzie Cię na nie stać, to nie masz się czym przejmować. Przecież czekoladowe porsche nie może być tak drogie, jak realny odpowiednik ;-). W polecanym  przez nas sklepie zakup takiego prezentu wiąże się z kosztem od 21.50zł do 95.50, wszystko zależy od tego, który z modeli samochodów wybierzesz, jak będzie on duży i jak zapakowany.

Pragniemy poinformować Cię, iż sklep z tymi czekoladowymi gadżetami działa bardzo sprawnie, a zamawiane towary wysyła do Klienta jeszcze w dniu zamówienia, dzięki czemu najczęściej trafiaja one do niego już na drugi dzień! Jeśli więc zastanawiasz się nad jakimś ciekawym prezentem w przyzwoitek cenie, to nie pozostaje nam nic innego, jak polecić Ci ten produkt, który świetnie sprawdza się nawet jako prezent dla faceta 🙂