Czy to prawda, że mnie zdradza?

0
18
Karta dużej rodziny, plastik który warto mieć w rodzinie

Teraz najcięższe zadanie. Musisz zapytać go czy to prawda. Będziesz dobrze wiedziała czy kłamie, przecież go znasz.

Nadeszła ciężka chwila. Wrócił do domu tak jak zawsze, robi to, co zawsze, nie zauważ a nawet tego, jak bardzo jesteś nieobecna i nieswoja, jak dziwnie się zachowujesz.

W końcu nie wytrzymujesz. Podchodzisz do niego, patrzysz mu prosto w oczy. Widzisz niezrozumienie, zdziwienie a może to strach? Słowa więzną Ci w gardle, jednak po chwili ze spokojem pytasz, czy to prawda. Masz nadzieję, że zaprzeczy, że powie Ci, że to tylko głupi sen, złudzenie. Milczenie jest nie do wytrzymania, masz ochotę uciec, zaszyć się pod ziemie. Znasz już prawdę, milczenie mówi wszystko.

Nie wiesz, co ze sobą zrobić, jak to teraz rozegrać. Złość, frustracja, żal i ból- tylko to teraz czujesz. Chcesz o tym zapomnieć. Mąż dawno wyszedł, opuścił Cię, nie wiadomo, kiedy wróci. Myślisz tylko o jednym, żeby zapomnieć. Upijasz się, być może chodzisz bez celu po mieszkaniu, po mieście i nie możesz znaleźć miejsca. To boli.
Przed Tobą decyzja, która zaważy o tym, jak będzie dalej wyglądał wasz związek, czy uda się go uratować czy może trzeba go zakończyć.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułChcę skończyć związek
Następny artykułZakochani