Dywaniki z wykładziny samochodowej?

0
9

Czy warto mieć dywaniki z wykładziny samochodowej?

Często dobierając akcesoria do środka naszego samochodu zastanawiamy się nad tym, co jeszcze możemy do niego dodać. Wieszamy zapach samochodowy bądź montujemy go do wentylatora, przyklejamy nalepki na szybę bądź ją przyciemniamy albo stawiamy z tyłu na klapie bagażnikowej pieska z bujającą się głową.

Zastanawiamy się co jeszcze możemy zrobić, aby nasze auto upiększyć. Bardzo często nasuwa się nam jeszcze pomysł dywaników samochodowych. Wśród szerokiej gamy zastanawiamy się, który rodzaj będzie najlepszy. Dywaniki samochodowe wykonane z wykładziny samochodowej, więc z weluru igiełkowego strzyżonego, posiada około 8-9 mm grubości. Ich atutem jest to, iż dają się łatwo czyścić, a także są miłe w dotyku nawet, jeżeli pasażer siedzący obok nas będzie chciał położyć na nim bosą stopę.

Dywaniki takie posiadają wiele kolorów i zestawów kolorów. Spodnia warstwa dywaników jest wykonana z żelu gumowego. Co więc za tym idzie producent dywaników samochodowych produkujący dywanik z wykładziny zapewnia nam mniejszą przepuszczalność wody, niżeli klasyczne dywaniki.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPomoc drogowa
Następny artykułDywaniki gumowe