Egzamin praktyczny na prawo jazdy

0
13

Kiedy zdałeś egzamin teoretyczny teraz pozostaje Ci tylko zdać egzamin praktyczny. Kiedy go zdasz będziesz już mógł czekać na odbiór prawa jazdy.

Egzamin teoretyczny nie był taki trudny, zdałeś go bez problemu, teraz pora na egzamin praktyczny. Egzamin ten jest znacznie trudniejszy aniżeli teoretyczny, gdyż zależy od wielu czynników, także od szczęścia. Jeżeli jednak uważasz się za dobrego kierowcę i myślisz, że jazdy Ci wcześniej szły dobrze wówczas nie powinieneś mieć problemu ze zdaniem egzaminu.
Nie będzie na nim nic nowego. Wszystkie zagadnienia powinieneś w wcześniej poznać na 30 godzinach jazdy.

Egzamin rozpoczyna się sprawdzeniem znajomości samochodu- światła, płyny eksploatacyjne pod maska samochodu. Potem musisz zdąć pozytywnie tzw. łuk i górkę. Tego także uczono Cię wcześniej.

Kolejnym a zarazem najważniejszym etapem jest sprawdzenie tego, jak poruszasz się po mieście, czy znasz dobrze zasady ruchu drogowego i czy używasz ich w praktyce.

Pamiętaj, aby się nie stresować. Stres to nie jest najlepszy doradcą. Egzaminatorzy rozumieją to, ze egzamin jest dla Ciebie dużym stresem i wyzwaniem.

Kiedy zdasz pozytywnie ó egzamin wówczas zostanie CI tylko cierpliwe czekanie na odbiór upragnionego dokumentu