Jak odpalać fajerwerki?

0
18

Nie wiesz jak odpalać fajerwerki, ale bardzo chciałbyś się tego nauczyć, aby przygotować efektowny pokaz dla bliskich Ci osób? Dzięki nam dowiesz się jak zrobić to bezpiecznie i dobrze. Wszystko dzięki firmie Etna Fajerwerki, która udostępnia internautom instrukcję na temat tego jak strzelać fajerwerkami! Zapoznaj się z nią i skorzystaj z niej, aby przy pokazie nie zrobić nikomu krzywdy!

Czynności do wykonania przed odpaleniem fajerwerków

Cały proces przygotowania się do odpalenia fajerwerków zaczyna się na wiele dni przed ich odpaleniem. I watro zauważyć, że jest on niezwykle istotny. Mianowicie należy tu skupić się na tym, aby zakupić wysokiej jakości materiały pirotechniczne, a następnie przetrzymywać je w suchym i bezpiecznym miejscu. Odpalanie fajerwerków realizować należy zawsze w zgodzie z instrukcją dołączoną do ich opakowania. Dlatego też, nawet jeśli masz już jakieś doświadczenie, to zawsze zapoznaj się z nią i poszukaj dodatkowych nowinek!

Nie odpalaj fajerwerków w stanie nietrzeźwości!

Teraz już jesteśmy w dniu planowanego pokazu. Pamiętaj, aby w tym właśnie dniu broń Boże nie spożywać alkoholu. On zaburzy Twoje trzeźwe myślenie i może przyczynić się do szkody, której będziesz długo załował. Dlatego też powtarzamy raz jeszcze: nigdy nie strzelaj po spożyciu. To może być bardzo niebezpieczne!

Znajdź dobrą lokalizację i opanuj publikę

Przed wystrzeleniem fajerwerków musisz zwrócić szczególną uwagę na to, aby odpalać je w dobrej lokalizacji. Powinna to być otwarta przestrzeń, warto zwróćić szczególną uwagę czy nad Twoją główą nie ma niczego, w co mogłyby uderzyć fajerwerki. Musisz zadbać też o to, aby widzowie byli odpowiednio oddaleni od punktu wystrzału.

Jeśli wszystko jest już gotowe, to możesz podpalić lont fajerwerków podchodząc do nich z ogniem z boku. Następnie odsuń się i obserwuj pokaz z bezpiecznej odległości!