Jak wybrać prezent dla nastolatka?

0
1956

Każdy wiek rządzi się swoimi prawami. Jako dzieci najchętniej dostawaliśmy zabawki – z wiekiem w sumie zmienia się tylko wartość tych ”zabawek” lub jak kto woli gadżetów – bo tak brzmi poważniej.Co więc wybrać dla nastolatka, który już nie zachwyci się zwykłą planszówką – nie urzekną go też całe torby łakoci? Ano trzeba się troszkę bardziej wysilić i niestety też trochę bardziej wykosztować – zawsze jednak można zrobić rodzinną zrzutkę na taki prezent. Może to nawet lepszy pomysł, bo raz że już nie muszą wszyscy zachodzić w głowę co sprezentować (macie wszyscy gotowe rozwiązanie), a dwa – lepiej kupić wspólnie coś droższego, ale co za to zagwarantuje zachwyt na twarzy solenizanta. Wykaż się kreatywnością, a Twój prezent na pewno spotka się z uznaniem!

Świat gier

Komputery już na dobre zawładnęły życiem współczesnych nastolatków. Chłopcy wprost uwielbiają spędzać czas serfując w internecie lub grając ulubionymi postaciami – i nie ma w tym nic złego jeśli tylko gry są edukacyjne i niosą za sobą jakąś mądrość a nie tylko mordobicie. Dlatego doskonałym pomysłem jest odwiedzenie sklepu z grami – tam możesz dopytać sprzedawce o aktualne trendy i top 10 sprzedawanych gier. Opisz czym najbardziej nastolatek się interesuje, jakie są jego preferencje, a sprzedawca z pewnością udzieli Ci rady i zasugeruje kilka sprawdzonych rozwiązań. Pamiętaj, by gry były dostosowane do wieku obdarowywanego. Na rynku znajdziemy mnóstwo propozycji, które przypadną mu do gustu. A jeśli dysponujemy większymi środkami możemy pokusić się o zakup nie tylko gry, ale i nowej konsoli!

Prawdziwe emocje

Od rzeczy materialnych cenniejsze jest to czego w życiu uda nam się doświadczyć, dlatego z okazji urodzin warto sprezentować nastolatkowi prawdziwe emocje, które zapamięta na długie lata i wspomnienia, którymi będzie mógł się chwalić rówieśnikom. Jak każdy chłopaka w mniejszym lub większym stopniu Twój jubilat na pewno interesuje się motoryzacją i kręcą go szybkie, sportowe samochody. Obdarowując go voucherem na przejazd takimi samochodami jak Lamborghini Gallardo, Ferrari F430 czy Nissanem GTR po torze wyścigowym z pewnością podbijesz jego serce! W wypadku wyjątkowej oferty poniżej przeszkodą nie jest wiek – jeśli nie ukończył pełnoletności i nie posiada jeszcze prawa jazdy i tak może skorzystać z tej fantastycznej opcji. Na fotelu pasażera zostanie przewieziony przez profesjonalnego kierowcę, który wykorzysta wszystkie możliwości samochodu, tak aby ten przejazd dostarczył prawdziwych motoryzacyjnych emocji! Uwierz, prezent taki jak jazda Ferrari to strzał w dziesiątkę!

[easy-pricing-table id=”1664″]

Daj mu możliwość wyboru

Kiedy nadal nie masz pomysłu na prezent dla nastolatka postaw na pewnie i sprawdzone rozwiązanie jakim jest bon podarunkowy. Wybierzmy sklep, w którym wiesz że solenizant często robi zakupy lub który oferuje asortyment będący w zasięgu jego zainteresowań – niech sam zdecyduje, co będzie dla niego najlepszym podarunkiem. Taki prezent może nie jest spektakularny i nie licz na większy entuzjazm, ale to na pewno prezent bezpieczny, gdyż nastolatek wybierze sobie podarek, który najbardziej przypadnie mu do gustu.