Jazda Audi R8 w prezencie!

0
954

Dziś chcemy zaproponować Ci prezent z gatunku tych motoryzacyjnych, które przeznaczone mogą być zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzny. Wierzymy, że nasze rozwiązanie przypadnie do gustu wielu z Was i wielu osobom, które prezent w postaci jazdy Audi R8 otrzymają na własność. Bo o tym właśnie mowa – o przejażdżce po torze wyścigowym samochodem, którego moc i elegancja powalić powinna każdego z Was. Dowiedzcie się zatem więcej o tym samochodzie.

Niebywale elegancki, sportowy i powalający na kolana samochód – tym właśnie jest udostępniany przez Autoprezent.pl Audi R8. Jego wygląd zachwyca nie tylko mężczyzn, ale też kobiety, które z wielką chęcią decydują się na przejażdżkę tym autem. Jeśli chcesz sprawić komuś wyjątkowy prezent, to nie masz się nad czym zastanawiać – zadzwoń do organizatora imprez Autoprezent.pl i zamów voucher, który wręczysz bliskiej Ci osobie i poczujesz, jak bardzo ją to ucieszyło!

Specyfikacja techniczna Audi R8

Co by tu powiedzieć: 420KM, silnik V8 4,2l, oświetlenie led, moment obrotowy 430 Nm, do tego ten niesamowity design i niemiecka precyzja. Audi R8 to samochód, którym niewątpliwie warto się przejechać. Jeśli szukasz pomysłu na rewelacyjny prezent, to skorzystaj z opisywanej oferty i zamów voucher, który pozwoli na spełnienie marzeń bliskiej Ci osoby!