Jazda po torze Ułęż

0
20

Jeśli dowiedziałeś się już o istnieniu toru Ułęż, to na pewno zaczęło chodzić Ci po głowie pytanie odnośnie tego, czy jest szansa, aby sobie samemu po nim pojeździć.Otóż jest i my przedsatwimy Ci sposób na to, jak ją wykorzystać. Uwierz, że po przeczytaniu tego artykułu dowiesz się jakim cudem pojedździć będziesz mógł po torze Ułęż. Póki co jednak chcemy z torem tym Cię bliżej zapoznać!

Zapoznaj się z Torem Ułęż

Tor Ułęż zlokalizowany w Ułężu, miejscowości położnej w województwie lubelskim. Jest on miejscem, w którym cyklicznie w ciągu sezonu odbywa się wiele imprez motoryzacyjnych. Mowa tu oczywiście o eventach takie jak pokazdy motocyklowe czy też wyścigi samochodowe. Zdarzają się tu jednak również inne imprezy, którymi są te, w czasie których zwykli cywile mają okazję na przejażdżkę po torze Ułęż sportowymi samochodami.

Tor Motopark Ułęż, to jak już wspomniano, obiekt bardzo atrakcyjny. Świadczy o tym chocaiżby to, że nagrywano tu wiele programów telewizyjnych. Jego specyfika pozwala na szaloną jazdę i moc niezapomnianych wrażeń. Długość toru Ułęż wynosi nieco ponad 2000 metrów, jest więc gdzie się rozpędzić, tym bardziej, że na trasie spotkać można fajną długą prostą. Specyfika tego toru pozwala na jego dowolną konfigurację, dzięki czemu osoby jeżdzące po nim mogą czuć się bardzo komfortowo.

Warto zauważyć, iż do toru Ułęż zaliczyć można również inne obiekty, którymi są między innymi tor szkoleniowy, tor do jazdy off road czy ten też przeznaczony do wyścigów motocyklistów.

Przejedź się po torze Ułęż!

Nie uwierzysz, ale na polskim ryunku istnieje firma JazdaMarzen.pl, dla której tor Ułęż jest miejscem organizowanych imprez. W ich trakcie zasiąść można za sterami Ferrari czy też Lamborghini, które pozwalają na niezapomnianą jazdę po tym torze. Warto też zauważyć, że firma ta organizuje też inne imprezy, na innych torach. Więcej z resztą dowiesz się na stronie www firmy JazdaMarzen.pl!