Koszulka z orłem

1
767

Jesteś wielkim patriotą i chcesz kupić sobie lub bliskiej Ci osobie prezent w postaci koszulki z orłem? Świetnie się składa! Właśnie dziś chcemy przedstawić Ci informacje na temat sklepu, w którym możesz zakupić różne wersje tego typu koszulek w różnych wariantach kolorystycznych. Mamy nadzieję, że któraś z nich bardzo Ci się spodoba!

Biała koszulka z orłem

Biała koszulka z orłem przeznaczona jest dla osób, które lubią jaśniejszy kolor naszych barw narodowych. Jest ona niezwykle elegancka i ma ciekawy krój, który czyni z niej koszulkę niezwykle atrakcyjną. W sklepie internetowym sprzedawana jest ona za niecałe 40zł, a dzięki swojej jakości jest ona warta niewątpliwie więcej. Oprócz herbu z orzełkiem znajduje się na niej również napis Polska, który z pewnością spodoba się każdemu patriocie. O jakości tej koszulki świadczyć może wysoka gramatura 190 g/m2, a także fakt, że wykonana została w 100% z bawełny, która jest nie tylko nierozciągliwa, ale też nie farbująca. Koszulka ma mocne i eleganckie przeszycia, dzięki czemu nie niszczy się w okolicach szyi czy ramion.

biała koszulka z orłem

Zamów za 39,99zł!

Czerwona koszulka z orłem

To druga wersja opisywanej tu przez nas koszulki. Ona również cieszy się niebywale wysoką jakością, atrakcyjną ceną i patriotyczną wymową. W przypadku tej koszulki nie mamy typowego godła Polski. Na tej koszulce z orłem znajduje się biały, polski orzeł, który w oko wpadnie każdemu facetowi jako prezent, jak również każdej kobiecie. A to dlatego, że obie te koszulki produkowane są w różnych rozmiarach zarówno męskich, kobiecych, jak i dziecięcych, dzięki czemu zamówić możesz je nawet dla swojego dzieciaka.

koszulka z orłem

Zamów za 39,99zł!

Jeśli chodzi o jakość nadruku znajdującego się na tych koszulkach, to nie masz się o co martwić. Zostały one wykonane urządzeniami o najnowszej technologii, dzięki czemu nadruki są trwałe i wytrzymałe nawet na wielokrotne pranie!