Miłość dziś

0
13

Minęło trochę czasu, od kiedy jesteście już razem. Zauważyliście pewne zmiany w waszym związku i w was samych.

Dziś już nie jest jak było dawniej. Czas coś w was zmienił, coś zabrał bezpowrotnie, czujecie jakąś pustkę, żal i rozczarowanie. Mijały miesiące a po nich kolejne lata im bardziej płynął czas i więcej byliście razem tym bardziej odczuwaliście brak jakiejś iskry, napędu, który niedawno wam i waszej miłości towarzyszył.

Dziś nie tęsknicie tak jak dawniej, nie odczuwacie waszego braku i nie czekacie z niecierpliwością na kolejne spotkanie. Wszystko jest dla was takie oczywiste, takie zwykłe i codzienne, nawet wasza miłość. Nie zauważyliście, kiedy wkradła się między was monotonia i szarość dnia codziennego, słowo „kocham” nie brzmi już tak samo magicznie, nie czujecie tych samych emocji, stało się ono dla was kolejną zwykłą formułką wypowiadaną z przyzwyczajenia i grzeczności.

Czy nie pragniecie wrócić do uczucia, które towarzyszyło wam na początku, przecież miłość nie jest czymś powszednim tylko czymś cudownym i jedynym w swoim rodzaju. Wystarczy odrobina cierpliwości i uczucia a wasza miłość narodzi się w was na nowo, jak dawniej.