Oryginalny prezent dla mężczyzny

0
1243

Wszyscy znamy powiedzonka o skarpetach pod choinkę i krawatach na urodziny. Nasi mężczyźni niby nie narzekają na brak oryginalności w prezentach, które dostają, ale nie oszukujmy się, każdy chciałby dostać coś co zatrzyma mu dech w piersiach. Oczywiście prezenty powinny różnić się między sobą w zależności od okazji i stopnia zażyłości między nami a obdarowywanym. Tak czy inaczej, zawsze przed zakupem prezentu powinnyśmy zastanowić się co nasz mężczyzna lubi, co chciałby mieć, o czym marzy bądź czego nie ma a jest mu potrzebne. Najgorsze co można zrobić to pójść w tej kwestii na łatwiznę. Jeśli jednak brakuje Wam pomysłów, oto nasze TOP3 pomysłów na oryginalny prezent dla mężczyzny!

Motoryzacyjnie i oryginalnie

1) Każdy mężczyzna ma coś z dziecka. A każdy mały chłopczyk bawi się plastikowymi autkami. Tak więc każda okazja jest doskonała by podarować mężczyźnie voucher na jazdę sportowym samochodem! Piękne, szybkie i drogie auta takie jak Ferrari czy Lamborghini to marzenie wielu mężczyzn. Bez znaczenia ile mają lat, słabość do aut mają we krwi. Przejażdżka po jednym z dużych polskich miast zapewni im niezapomniane przeżycie. Takie wycieczki są zupełnie nietypowym prezentem, więc na pewno go tym zaskoczysz! Jednocześnie jest to genialny pomysł dla mężczyzn, którzy mają już wszystkie materialne rzeczy i ciężko kupić coś czego by nie miał. Zakładając, że jednak nie ma Ferrari czy Lamborghini (a większość nie ma!) to będzie coś co naprawdę wywoła uśmiech na jego twarzy! Uwierz, jazda Lamborghini sprawia wielką frajdę 🙂

A można też postrzelać!

2) Zabierz go na strzelnicę! To kolejne z dziecięcych marzeń o byciu superbohaterem lub groźnym filmowym bandytą, które możesz spełnić w jego dorosłości. Pistolety i broń kręci dużą część mężczyzn. Na co dzień ubrani w eleganckie garnitury, zajęci pracą, dziećmi czy nauką chcą czasem poczuć się jak za lat wczesnej młodości, gdzie wydawało im się, że mogą panować nad światem jak ich ulubiona postać z kreskówki. Oczywiście nie wysyłamy naszego mężczyzny na strzelnicę samego, same też uczymy się trafiać do celu i na jeden dzień stajemy się Kobietą Kot czy też Czarną Wdową. Ważne by to była wasza wspólna zabawa!

Sport też może być oryginalny i męski

3)Kobiety często zapominają, że większość mężczyzn lubi sport. Nawet jeśli nasz jest biegaczem czy piłkarzem-amatorem często nie bierzemy pod uwagę akcesoriów tego typu jako pomysłu na prezent. A przecież nowy strój sportowy, designerskie korki czy zegarek mierzący kilometry i czas na pewno spodobają się każdemu, kogo interesuje sport. Również jeśli nasz mężczyzna wcale niczego nie trenuje, ale pamiętamy, że na przykład w czasach licealnych bądź studenckich kochał grywać z kolegami w piłkę-kupmy mu ją. Dlaczego nie obudzić w nim sportowej pasji na nowo? W końcu obowiązki często przysłaniają nam hobby, które tak naprawdę pragniemy wykonywać!

Jak widać, wystarczy tylko troszkę kreatywności by wymyślić coś, co pozostanie w pamięci na wiele lat. Oryginalny prezent dla mężczyzny sprawia, że obdarowana osoba zaczyna darzyć nas większą sympatią. Jednocześnie docenia to, jak dobrze ją znamy. Warto więc zainwestować swój czas i stworzyć coś nietuzinkowego, nasze propozycje na pewno Wam w tym pomogą.