Podejrzenia o zdradę

0
16

Od pewnego czasu podejrzewasz go o najgorsze, że cię zdradza. Czy to możliwe? Czy to może być prawda czy tylko straszne złudzenie?

Zauważyłaś pewne zmiany w Twoim małżeństwie. Początkowo myślałaś, ze to stres, zmęczenie, że to się wkrótce zmieni i znowu będzie jak dawniej. Jednak im więcej czasu mijało, tym więcej zmian zauważałaś. Zaczęło Cie to niepokoić, coraz częściej przez myśli przemykały ci stwierdzenia ”zdrada”, „inna kobieta”, „romans”.
Bałaś się zapytać wprost, jednakże dowody były coraz mocniejsze, nie dało się ukryć jego późnych powrotów do domu tłumaczonych nadgodzinami w pracy, coraz częściej rozmawiał przez telefon w ukryciu przed Toba, pisał sms, nie był tak czuły jak dawniej, nie okazywał tak samo uczuć, był zupełnie innym człowiekiem.
Kiedy koleżanka powiedziała Ci, ze widziała ich razem, nie uwierzyłaś. W końcu przeczytałaś jego wiadomości. Teraz utwierdziłaś się w swoim przekonaniu. Zdradza Cie od dawna.
Masz mętlik w głowie, nie wiesz, co zrobić, jak to wszystko rozegrać, rozwiązać. Mas nadzieję, że to tylko głupi sen, koszmar, który kiedyś się skończy. Niestety, jednak to prawda a to, co zrobisz zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułStraszne książki
Następny artykułSposoby na karpia