Prezent dla faceta, taki żeby się mył!

4
1505

Żyjemy niby w 21 wieku, jednakże pomimo tego wielu facetów wciąż ma spore problemy z tym, żeby odpowiednio dbać o higienę osobistą. Jedni mają problem z prysznicem, inni z myciem włosów, a jeszcze inni z myciem zębów. Jeśli więc bliski Tobie facet, niezależnie czy to mąż, chłopak, kolega z klasy, przyjaciel czy też szwagier, ma problemy z higieną osobistą, to zachęcamy Cię do tego, abyś zapoznała się z naszym pomysłem na to, jak w dyskretny sposób na to, aby dać takiemu chłopakowi prezent, który sprawi, że zacznie się on myć.

Wręczając taki prezent bądź delikatna

Najgorszym pomysłem na sprawienie facetowi prezentu, który miałby poprawić stan jego higieny osobistej jest bezpośrednie i proste wręczenie mu mydła czy też szczoteczki do zębów. Przygotowując dla niego taki prezent musisz być bardziej delikatna, dlatego też zachęcamy Cię do tego, abyś przygotowała coś ekstra. Przykładowo, jeśli facet, o którym mowa, ma problem z myciem się, to daj mu nie tylko mydło, ale też cały zestaw kosmetyczny, w którym znaleźć może się mydło, szampon, żel pod prysznic czy też pianka do golenia. Zestawy takie są coraz bardziej popularne i po jego otrzymaniu żaden facet nie powinien uznać, iż myślisz, że jest on po prostu brudny.

Podobnie jest w przypadku kwestii związanej z problemami z myciem zębów. Jeśli masz taki przypadek, to daj chłopakowi zestaw szczoteczki do zębów w połączeniu z pastami do zębów, na przykład Elmex i Meridol. To pasty przeznaczone do mycia zębów rano i wieczorem, dzięki czemu uznane mogą one być za coś fajnego, a nie podejrzanego.

Odwróć uwagę innym prezentem

Jeśli chcesz na przykład wręczyć prezent szwagrowi, który się nie myje, to możesz dać mu go odwracając przy tym jego uwagę od tego prezentu innym podarunkiem. Pragniemy Cię do tego serdecznie polecając przy tym na przykład sklep Chocolissimo, w którym zakupić możesz dla faceta chociażby czekoladowy telefon. Zakupisz go w poniższym sklepie 🙂

Prezent dla pracownika