Prezent dla kominiarza

0
1325

Mało na świecie jest osób, które doceniają pracę kominiarzy. Jeśli należysz do nich, to bardzo nam miło. Chcąc Ci ulżyć przedstawiamy Ci kilka pomysłów na prezent dla kominiarza. Powiemy też o tym, czego kominiarzowi nie kupować. A może nawet od tego powinniśmy zacząć?

Czego nie kupować kominiarzowi w prezencie?

Ludzie często myślą, że fajnym pomysłem na prezent dla kominiarza będzie mydło, szampon czy inny środek do pielęgnacji ciała. Niestety jest to głupi pomysł, przez który kominiarz poczuć może się jak brudas. Jeśli więc planujesz zrobić mu niespodziankę to pomyśl o czymś innym, czymś co na 100% go nie urazi.

Daj mu fajny motoryzacyjny prezent!

Prezent dla kominiarzaKominiarz to w znacznej ilości przypadków facet. A zdecydowana większość facetów lubi szybkie samochody i motoryzacyjne szaleństwo. Istnieje więc duże prawdopodobieństwo, że podobnie jest w przypadku Twojego kominiarza. Poszukując zatem prezentu dla niego pomyśleć możesz o zakupie bonu prezentowego sprzedawanego na stronie internetowej Autoprezent.pl. Bon ten uprawnia do samodzielnej przejażdżki po torze wyścigowym samochodami takimi jak Nissan GTR, Ferrari czy też Audi R8. Uwierz, że za kierownicą tych samochodów Twój kominiarz przeżyje kilka niezapomnianych chwil, a przeżyć je warto!

A może jakaś domowa rozrywka?

Innym pomysłem na ciekawe prezenty dla kominiarza są bardziej standardowe niespodzianki podobne do książek, gier planszowych czy też może po prostu alkoholu. Zapewniamy, że każda z tych niespodzianek powinna kominiarzowi dać jakąś frajdę, która być może przerodzi się we wdzięczność i sympatię, którą darzył będzie on Ciebie!

Masz inne pomysły na prezent dla kominiarza? Podziel się nimi w komentarzach do tego wpisu!