Prezent dla męża na 30 urodziny

0
1138

W życiu każdego mężczyzny nieubłaganie przychodzi ten moment. 30 urodziny – jeszcze jest młody, ale już nie jest chłopakiem, facet po trzydzieste przecież brzmi dumnie. Dla wielu to liczba na torcie jak każda inna, lecz niektórzy uznają tę datę za przełomową. Taki moment trochę symboliczny, chwila na refleksję, co się dotąd osiągnęło i jakie ma się plany na kolejną „dziesiątkę”. Prezenty na taką okazję też trzeba dobierać, drogie panie, bardzo uważnie. Nie możemy wszak naszemu ukochanemu kupić kapci albo nudnego krawata – jeszcze gotów pomyśleć, że uważamy, że się starzeje i wchodzi w wiek, kiedy już tylko gazeta, kanapa i zapuszczanie piwnego brzucha wieczorami…

Emocjonujące prezent dla męża na 30 urodziny

Godny polecenia będzie prezent dla męża na 30 urodziny, który przede wszystkim nie będzie nudny. Niech nie będzie też nadmiernie praktyczny, raczej z nutką szaleństwa, która pokaże, że doceniamy w naszym mężczyźnie prawdziwego faceta.

Jazda sportowym samochodem

Świetnym pomysłem będzie voucher na jazdę sportowym samochodem – do wyboru Ferrari lub Lamborghini. Twój mąż będzie mógł przejechać się superszybkim autem, o jakim pewnie marzył od dzieciństwa. I nie będzie to jazda po wydzielonym torze na uboczu – to byłoby nic szczególnego – ale przejażdżka po ulicach jednego z polskich miast (Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Kielce, Łódź, Radom, Warszawa, Bielsko Biała). Będą prawdziwe emocje, a tym prezentem na 30 urodziny mąż z dumą pochwali się przed kolegami i będzie o nim wspominał z pewnością jeszcze długo.

Jazda Ferrari dla męża na 30 urodziny

A może zegarek?

Taki voucher sprawdzi się u każdego trzydziestolatka. Jeśli natomiast szukasz innych pomysłów (bo ten najlepszy podarowałaś mu już z innej okazji), z pewnością sprawdzi się też modny i stylowy gadżet w postaci zegarka. W stylu bardziej formalnym, jeśli Twój mąż na co dzień nosi garnitury, lub coś z pazurem, jeśli oficjalny look go nie obowiązuje.

Pomóż w rozwoju hobby męża

Twój mąż ma jakieś hobby? Jest zapalonym wędkarzem i najchętniej każdą wolną chwilę spędziłby nad wodą? Pasjami czytuje książki podróżnicze? A może najbardziej na świecie kocha grać w gry komputerowe, planszowe albo słuchać ciężkiego rocka? Prezentów związanych z jego pasją nigdy dosyć, możesz być tego pewna. Jeśli jednak nie znasz się na gadżetach wędkarskich albo nie wiesz, jaka gra na PS go ucieszy? Sprezentuj mu bon do sklepu – wędkarskiego, muzycznego, księgarni, niech sam sobie wybierze prezent, masz wtedy pewność, że dostanie to, o czym marzył.

Zwariowany prezent dla męża na 30 urodziny

Możesz też zaskoczyć go czymś zupełnie zwariowanym, jeśli Twój mąż lubi niespodziewane atrakcje. Zarezerwuj dla was dwojga weekend w jakimś romantycznym miejscu – spa na odludziu, hotel w Paryżu, schronisko w górach, jakieś  miejsce, które wam obojgu sprawi radość. Będziecie mogli spędzać całe dnie w łóżku, wspólnie wybrać się na wycieczkę po górskich szczytach, zwiedzać galerie sztuki albo pływać w hotelowym basenie albo sączyć drinki na leżaku. Taki prezent dla męża na 30 urodziny będzie okazją do pokazania Twojemu trzydziestoletniemu mężowi, że nadal jest dla Ciebie kimś ważnym i pozwoli Wam obojgu przypomnieć sobie, że wspólne spędzanie czasu jest fajne i że to najlepsza inwestycja w dalsze trwanie Waszego związku.