Prezent dla nauczycieli

0
1637

Każdy z nas miał kiedyś nauczyciela, którego lubił mniej lub bardziej. Każdy z nas również niejednokrotnie znalazł się w sytuacji, w której nauczycielom takim wręczyć musiał prezent. Okazje są różne, a to Dzień Nauczyciela, a to Dzień Kobiet, a to zakończenie roku szkolnego lub też innego typu uroczystość. W przypadku jednych z tych okazji prezent wybrać jest łatwo. W przypadku innych musimy się jednak sporo natrudzić. Dziś przedstawimy Wam fajne pomysły na prezent dla nauczycieli, które doskonale dopasować będziecie mogli do dowolnej okazji!

Prezenty bardziej standardowe

Nauczyciel i prezent dla niegoWiecie, Święta takie jak Dzień Kobiet czy Dzień Nauczyciela są dniami, które warto zaakcentować. Zdarzają się one jednak co roku i nie wymagają tego, aby z tej okazji kupować nauczycielom jakieś wyjątkowe prezenty. W przypadku tego typu okazji pomyślałbym o zakupie czegoś tradycyjnego i standardowego. Mowa tu rzecz jasna o kwiatku, bukiecie kwiatów lub też po prostu o czekoladce lub bombonierce. Na taki prezent zrzucić się możecie ze znajomymi z klasy bez najmniejszego problemu wiedząc, że nie będzie to dla Was dużym kosztem, tym bardziej, że to w końcu Was, a nie nauczycieli, jest więcej.

Innym ciekawym pomysłem jest jakaś konspiracja z jednym z nauczycieli w celu przygotowania dla całego grona pedagogicznego jakiegoś przedstawienia. Wasza aktywność i pomysłowość z pewnością będzie dla nich najlepszym prezentem. Nie musicie tu myśleć o czymś oficjalnym i nudnym. Możecie zaszaleć i zrobić coś z jajem, na przykład kabaret, w czasie którego przedrzeźniać i parodiować będziecie swoich nauczycieli.

Prezent nieco bardziej wyjątkowy

Chcemy też zastanowić się nad pomysłami na prezent dla nauczycieli z bardziej wyjątkowych okazji. Mowa tutaj o okazjach takich jak chociażby matura, egzamin gimnazjalny czy też po prostu zakończenie pewnego etapu edukacji, przez który prowadzeni byliśmy przez daną grupę nauczycieli. Wręczając im w takiej chwili prezent okazujecie im wdzięczność za pomoc, za wspólnie spełnione chwile i wszelkie dobre wskazówki, dzięki którym wyrośliście na tak wspaniałych ludzi. A wyrośliście, skoro szukacie prezentu dla nauczycieli.

Nie będziemy Was tu owijać w bawełnę. Sami próbowaliśmy kiedyś tego prezentu i doskonale wiemy, że świetnie zdaje… egzamin. Mowa o przygotowaniu śmiesznego, wesołego i pamiątkowego albumu ze zdjęciami. W czasie Waszej edukacji z pewnością braliście udział w wycieczkach, wyjazdach, wypadach, w których udział brała cała klasa, razem z nauczycielem. Do tego pewnie nie jeden raz robiliście sobie wspólne fotki. Warto je wykorzystać, wymieszać i przygotować z nich jeden świetny album. Uwierzcie, że nauczyciele, którzy go od Was dostaną będą bardzo zadowoleni, a wracając do niego za X lat bardzo miło wspominać będą Waszą klasę!