Prezent dla promotora

0
1647

Za Tobą ciężki okres nauki na studiach. Ciężki i dla Ciebie i być może dla Twojej psychiki i… wątroby. W każdym razie przed obroną powinieneś pomyśleć o tym, w jaki sposób podziękować swojemu promotorowi. Jest przecież za co, ponieważ to on prowadził Cię na ostatnim etapie studiów, w czasie którego napisałeś pracę dyplomową, którą wkrótce mamy nadzieję z powodzeniem obronisz.

Chcesz dać promotorowi standardowy prezent?

Prezent dla promotoraJeśli lubisz standardy i nie chcesz się wychylać, to najprawdopodobniej spodoba Ci się wizja zakupu promotorowi w prezencie czegoś, co najczęściej dają inni. W tym przypadku chodzić może przeważnie o butelkę jakiegoś mocniejszego trunku, który miałby wypieścić promotorowi podniebiebienie ;-). Wręczając mu taki właśnie prezent musisz pamiętać też o kwiatach, które są nieodłącznym elementem obrony. Praktycznie zawsze promotorowi wręczane są kwiaty, nie powinieneś o tym zapomnieć.

A może daj promotorowi wyjątkowy prezent?

Jeśli natomiast chcesz podziękować swojemu promotorowi w wyjątkowy sposób, to bez zastanowienia postawić powinieneś na coś bardziej szalonego. Na coś, co Twój promotor zapamięta na zawsze, przez co dobrze będzie kojarzył Ciebie i Twoich klegów z roku, z którymi wspólnie zamówić możecie prezent dający moc adrenaliny.

Na pierwszy rzut chcemy zaproponować, abyś kupić prezent dla promotora, jakim jest voucher na jazdę Ferrari lub też lot balonem. Zapewniamy, że Twój promotor siedząc za kółkiem super szybkiego samochodu poczuje się świetnie i zrozumie, że jesteś mu prawdziwie wdzięczny za to, że poprowadził Cię w czasie studiów. Inną opcją, jeśli na przykład Twój promotor nie ma prawa jazdy jest zakup biletu na lot balonem. To też sporo emocji i niezwykle dużo atrakcji wizualnych, które przeznaczone są dla osób o słabszych nerwach.

Prezenty tego rodzaju śmiało zakupić możesz na stronach internetowych takich jak Autoprezent.pl.

Pamiętaj jednocześnie, że najlepszym prezentem dla promotora będzie dobrze obronia praca, z której dumny byłbyś nie tylko Ty, ale też właśnie on.