Prezent dla taty na 50 urodziny

0
1484

Pięćdziesiąte urodziny to rocznica, którą świętujemy szczególnie hucznie. Warto zadbać, by w ten dzień solenizant czuł się naprawdę wyjątkowo oraz by prezent sprawił mu wiele przyjemności. Zakup krawata lub kolejnej książki zostaw na inną okazję, a na pięćdziesiąte urodziny podaruj tacie niespodziankę, którą zapamięta na długo. W końcu pięćdziesiąt lat kończy się tylko raz! Poniżej przedstawiamy trzy najciekawsze propozycje dla prawdziwego mężczyzny, które świetnie sprawdzą się jaok prezent dla taty na 50 urodziny:

1. Voucher dla taty na przejażdżkę Ferrari lub Lamborghini

Jeśli tata na co dzień prowadzi skodę albo rodzinne kombi, na pewno doceni ten wyjątkowy prezent. Każdy mężczyzna, nawet jeśli nie jest fanem motoryzacji marzy czasami o tym, by poprowadzić szybki i piękny sportowy wóz – niewielu jest jednak szczęśliwców, którym to się udało. Co ważne, przejażdżka nie odbywa się na specjalnie wyznaczonym torze, tylko ulicami miasta, więc umożliwia wypróbowanie wozu w warunkach naturalnej jazdy. Do wyboru masz Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Kielce, Łódź, Radom, Warszawę lub Bielsko-Białą. Zazdrosne spojrzenia innych mężczyzn oraz sama przyjemność jazdy w tak wspaniałych warunkach sprawią, że tata poczuje się naprawdę wyjątkowo. Możesz odpowiednio wcześniej podpytać, które z aut jest jego zdaniem lepsze oraz jak wyobrażałby sobie taką jazdę oraz zadbać o odwzorowanie. Gwarantujemy, że tata uzna ten preznet na 50 urodziny za najwspanialszy podarunek na tę szczególną okazję. A koledzy z pracy zzielenieją z zazdrości, gdy zobaczą zdjęcia!

Jazda Lamborghini dla taty na 50 urodziny

2. Spływ kajakowy dla 50 letniego taty

Pięćdziesiąte urodziny to czasami czas przykrych refleksji nad upływającym czasem. Dla niektórych to także świadomość powolnej utraty sprawności fizycznej i sił dwudziestolatka. Voucher na spływ kajakowy będzie świetnym prezentem dla taty na 50 urodziny, który zaprzeczy tym smutnym myślom. Nawet jeśli twój tata nie jest wielkim fanem sportu, doceni tę formę wypoczynku wraz z najbliższymi. Rodzinna przygoda na wodzie to także sygnał, że lubicie spędzać czas razem. Każdy mężczyzna potrzebuje czasem okazji, by móc wykazać się przed bliskimi i pokazać, na co go stać – podczas walki z nurtem rzeki będzie miał wiele okazji ku temu. Ustalcie zawczasu trasę oraz atrakcje na rozpoczęciu i zakończeniu: rodzinny obiad lub wspólne ognisko będą świetną okazją, by omówić wrażenia ze spływu.

3. Trochę luksusu w urodzinowym prezencie

Jeśli nie planujesz żadnych prezentów wiążących się z wyjazdami i chcesz kupić materialny podarunek, postaraj się wybrać kilka prestiżowych gadżetów. Dobry alkohol i cygaro to symbole męskości i bogactwa, więc zafunduj tacie wieczór w tym stylu. Niech tego dnia zamieni rozciągnięty sweter na koszulę i poczuje się jak sam Don Corleone. Uroczysta kolacja to dobra alternatywa, jeśli na co dzień jadacie osobno i nie macie czasu na celebrowanie wspólnych posiłków. Dobrym pomysłem będzie także zestaw dobrych kosmetyków: krem pod oczy, perfumy lub dobry balsam po goleniu umilą codzienną pielęgnację. Spraw, by tego dnia tata poczuł się jak atrakcyjny mężczyzna – w końcu nie jest przecież wcale taki stary, jak może mu się czasami wydawać.