Prezent dla zięcia

1
67

Przeraża Cię wizja nadchodzącej okazji, z powodu której chcesz kupić prezent dla zięcia? Boisz się, że znowu kupisz mu coś nudnego, coś co nie da mu żadnej radości? Nic z tego! Mam bowiem dla Ciebie fantastyczny pomysł na prezent, który Twojemu zięciowi da wiele radości, całą masę emocji i krocie doznań, o których nigdy nie zapomni. Zamów dla niego voucher na przejażdżkę jednym ze sportowych samochodów i pozwól, aby spełnił on swoje marzenia za ich kierownicą. Sprawdź szczegóły!

jazda Ferrari

Zięć zadowolony z prezentu

Nie sądziłem, że na moim blogu parentingowym będę musiał pisać o prezentach, ale niestety życie mnie do tego zmusiło. A tak w zasadzie to nie życie, a moja teściowa, która przy okazji moich niedawnych urodzin dała mi cholernie nudny prezent, jakim była książka i kilka par skarpet. Masakra. Nie chcąc, aby jakikolwiek inny facet musiał otrzymywać tego typu prezenty przygotowałem ten wpis prezentując w nim najlepsze według mnie pomysły na prezent dla zięcia. Teściowe, czytajcie więc i nie kupujcie więcej prezentów, które są nudne, powtarzalne i smutne.

Szalony i trafiony prezent dla zięcia

Mój pierwszy pomysł na prezent dla zięcia to coś, co zadowoli z pewnością każdego faceta z jajami i z prawem jazdy. Mowa tu o prezencie, jakim jest przejażdżka sportowym samochodem (do wyboru Ferrari lub Lamborghini) z firmą o pięknej nazwie JazdaMarzen.pl.

Prezent ten jest po prostu genialny i ma w sobie wszystko, czego oczekiwać można od podarunku. Jest on i zaskakujący i emocjonujący i szalony. A do tego pozwala na spełnienie motoryzacyjnych marzeń. A uwierz mi, że marzenia o przejażdżce Ferrari czy Lamborghini tkwią od maleńkości w głowie każdego faceta. Każdy z nas odwraca się, gdy na ulicy mija go sportowy samochód. Każdy z nas ma ciarki, gdy słyszy grzmiący silnik sportowej bestii. Twój zięć również. Nie żałuj więc kasy, nie kupuj kolejnej zbędnej i nieciekawej rzeczy, ale kup mu taki voucher i przekonaj się, jak bardzo będzie z niego zadowolony!

Prezent dla zęcia lubiącego sport

Jeśli nie przypadł Ci do gustu pomysł z motoryzacyjnym prezentem, to jest mi bardzo przykro, ale mam dla Ciebie jeszcze drugą opcję. Jest nią zakup biletu na mecz. Jaki mecz? A to chyba już Ty musisz wiedzieć czym interesuje się Twój zięć. Jeśli ogląda piłkę nożną, to kup mu bilet na mecz jego ulubionej drużyny. Jeśli ogląda piłkę ręczną, to pewnie ucieszy się z biletu na mecz reprezentacji, podobnie będzie w przypadku siatkówki. Taki pomysł na prezent dla zięcia to ciekawa opcja dająca mu chwile relaksu i czasu spędzonego poza domem, który czasem jest bardzo cenny.

Coś na odpoczynek

Skoro już o czasie poza domem wspomniałem, to będę się tego trzymał. Uważam, że świetnym prezentem, z którego zadowolony niezależnie od okazji będzie zięć jest zakup dla niego weekendowego wyjazdu do jakiejś spokojnej miejscowości lub do hotelu. Mnie pasowałoby gdyby było to gdzieś blisko jakiegoś jeziorka lub lasu, aby móc się wyciszyć i odpocząć. Inni lubią jednak zgiełk, wtedy możesz pomyśleć o pobycie przy jakimś basenie ze SPA czy nawet przy parku wodnym. Wybór należy do Ciebie. Zrób jednak tak, aby z wyboru zadowolony był zięć 🙂