Prezent na komunię od Chrzestnej

0
1224

Jakiś czas temu zastanawialiśmy się nad pomysłami na prezent dla chrześniaka na Pierwszą Komunię Świętą. Nasz poradnik spotkał się z na tyle dużym zainteresowaniem, iż postanowiliśmy go rozszerzyć zamieszczając na naszej stronie osobną poradę skierowaną do Pań będących matkami chrzestnymi. W efekcie tego powstał poniższy artykuł, który podpowie Ci jaki kupić prezent na komunię od chrzestnej. Liczymy na to, że którąś z naszych podpowiedzi uznasz za słuszną!

Nie bądź jak wszyscy, nie dawaj w prezencie kasiory!

Prezent na komunię od chrzestnejW obecnych czasach wiele ludzi jest leniwych. Nie chce się im nawet na tyle wysilić umysłu, aby wymyślić jakiś ciekawy i wyjątkowy prezent, który mogliby dać bliskiej sobie osobie. Pamiętaj więc, aby robić wszystko, aby nie załapać się do tej grupy, zwłaszcza kiedy kupujesz prezent na komunię swojemu chrześniakowi! Dawanie pieniędzy ani nie przyniesie mu korzyści (wyda pieniądze nie wiedząc nawet na co lub zabiorą mu je rodzice). Pomyśl zatem o czymś wyjątkowym i niekoniecznie drogim, nie chcesz przecież dzieciaka rozpieścić!

Prezent dla chłopca do Komunii

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jedne z Was mają za chrześniaków chłopców, a inne dziewczynki. Na początek chcemy zapronować kilka prezentów typowo dla chłopców. Tutaj w grę wchodzą niespodzianki takie jak: piłki, stroje piłkarskie, być może szalone przejażdżki sportowymi samochodami (rzecz jasna na fotelu pasażera), które organizowane są przez firmę Autoprezent.pl. Można pomyśleć też o jakiejś grze komputerowej, aczkolwiek sugerowalibyśmy wręczenie czegoś, co od tego komputera dzieciaka właśnie odciągnie.

Komunijny prezent dla dziewczynki

Jeśli masz tę przyjemność, aby być matką chrzestną dziewczynki, to wybór prezentu jest dla Ciebie jeszcze bardziej szeroki! Małe dziewczynki ubierają się przebierać i stroić, śmiało możesz więc swojej chrześniaczce kupić  w prezencie od matki chrzestnej jaką kolwiek sukienkę lub też ich zestaw. Możesz również pomyśleć o kolczykach, torebkach lub grzebieniach, które pozwolą jej na przygotowanie nowych, wyjątkowych fryzur. Jeśli Twoja chrześniaczka zainteresowana jest literaturą, to możesz kupić jej jakąś książkę, która rozwinie jej pamięć i wyobraźnię!

Uniwersalne prezenty komunijne od chrzestnej

Chcemy na koniec zaznaczyć, iz wśród wielu pomysłów na prezent na komunię od chrzestnej znajdują się również takie, które idealnie pasują niezależnie od tego, czy wręczane są dziewczynce czy chłopcu. Tutaj chcielibyśmy wymienić wspólne wyjazdy na wakacje, ufundowanie kolonii lub też zakup wisiorka z obrazkiem Matki Boskiej lub też z krzyżykiem.

W ramach bonusowych prezentów możesz też zabrać swojego chrześniaka do kina, teatru lub Mc Donalda, niekoniecznie w dzień Komunii Świętej. Taka niespodzianka nie tylko go zaskoczy, ale też bardzo ucieszy!