Spontaniczność w miłości

0
19

Już od dziś zmieńcie wasze dotychczasowe podejście. Bądźcie spontaniczni i nie bójcie się robić tego, na co macie ochotę.

Pamiętacie pierwsze miesiące waszej znajomości? Jak gonieni przez tęsknotę w środku nocy postanowiliście się spotkać? Albo telefon o pierwszej nad ranem i czułe słówka na dobranoc, jak bardzo kochacie i bardzo wam siebie brakuje?

Miłość wtedy nie była taka nudna. Przyznajcie się z ręką na sercu, kiedy ostatnio było miedzy wami coś spontanicznego, coś, co było pomysłem chwili, ochotą obojga z was na coś szalonego?
No właśnie. Wasz związek i miłość spowszedniały i stały się czymś codziennym. Można to przyrównać do książki, która jest początkowo czytana i korzysta się z niej często, zachwyca się treścią i zabiera w magiczny świat marzeń.

Po pewnym jednak czasie każdy o niej zapomina, jest, ale jakby jej nie było, pokrywa się kurzem i nikt jej nie używa. Musicie sobie przypomnieć o waszej miłości, która już dawno jest „zakurzona i zapomniana”. Obudźcie wasze uczucia na nowo i sprawcie, że będzie tak samo wspaniała jak kiedyś. Róbcie, więc co tylko chcecie i odrzućcie w dal wasze wątpliwości i ograniczenia. Cieszcie się tym, co macie i pielęgnujcie to jak najlepiej.