Statuetki na każdą okazję

2
1600

statuetki na prezentPodobnie jak w czasach starożytnych zwycięzcy Igrzysk Olimpijskich nagradzani byli wieńcem z liści laurowych, tak i w dzisiejszych czasach również mamy własną tradycję nagradzania takich osób. Wręczenie statuetki kojarzy się z wzniosłym wydarzeniem, podczas którego honorowane są wybitne osiągnięcia w danej dziedzinie. Co więcej, taką nagrodę można dostać już w każdej dziedzinie – nie tylko sporcie czy nauce.

Statuetka dla zwycięzców

Statuetka ma za zadanie podkreślić ważność osiągnięcia, przypominać o zwycięstwie oraz motywować do dalszego wysiłku, który także będzie nagrodzony. Statuetkę można otrzymać za wybitne osiągnięcia w zawodach sportowych (zarówno niższej, jak i wyższej rangi), osiągnięciach w dziedzinie nauki, a także jako nagrodę za wkład własny w pracy. Taki symbol ukazuje nam jak cenna jest nasza praca i wysiłek, buduje naszą wartość i przekonanie, że jesteśmy nie do zastąpienia. Dlatego również statuetka powinna być solidna, unikalna, wykonana z wysokiej jakości tworzywa. Jednym z najbardziej znanych polskich producentów statuetek i innych wyszukanych odznaczeń jest firma MCC Medale, która istnieje na rynku od ponad 20 lat.

Statuetka okolicznościowa

Statuetka może być nie tylko odznaczeniem, ale także oryginalnym prezentem. Jeśli ktoś jest wybitnie uzdolniony w dziedzinie leniuchowania lub podjadania, podaruj mu prezent z indywidualnym grawerem. Jest to oryginalny pomysł na takie okazje jak: urodziny, jubileusze, rocznice ślubu czy obrona dyplomu. Możesz także podarować statuetkę za to, że bliska nam osoba jest:

  • najlepszą mamą/tatą,
  • najlepszym dzieckiem,
  • najbardziej wytrwałym mężem/żoną.

Obdarowując kogoś prezentem, chcemy, aby poczuł się wyjątkowo – tak jakby dostał od nas skarb. Firma MCC Medale współpracuje w grafikami, którzy na Twoje życzenie stworzą oryginalną statuetkę w wersji zarówno 2D, jak i 3D.

Producent, który podoła zadaniu

Wybierając firmę z doświadczeniem, możesz mieć pewność, że zostaniesz profesjonalnie obsłużony, a wyprodukowana specjalnie dla Ciebie statuetka będzie solidnie wykonana – nie tylko pod względem technicznym, ale i estetycznym. Poza tym fachowcy powinni służyć Ci radą, a komunikacja producenta z klientem powinna sprawnie przebiegać i nie być niczym niezakłócona.

Firma MCC Medale oferuje statuetki z najwyższej jakości odlewów żywicznych oraz tworzyw sztucznych. Spersonalizowane kształty uwieńczą swobodne wyjście na kręgle z przyjaciółmi, a także wzniosłe konkursy muzyczne, festiwale filmowe oraz wiele innych.

Na stronie http://mccmedale.pl możesz nie tylko obejrzeć i zamówić statuetki w atrakcyjnych cenach, ale także inne wyjątkowe odznaczenia, które sprawią, że ktoś dla Ciebie ważny poczuje się wyjątkowo.