Czy wiesz ile pieniędzy kosztuje wychowanie dzieci? Czy jesteś pewna, że zachowujesz zdrowy rozsądek w codziennych zakupach, a reklamy nie namówiły Cię do nabycia zbędnych produktów? Czy umiesz sobie poradzić z ciągłymi prośbami swoich dzieci o nowe klocki, naklejki, resoraki?

Jeśli na jedno z tych pytań odpowiedziałaś „NIE”, to ten blog jest właśnie dla Ciebie. Wiem, że czas wolny który posiadasz, to dobro niezwykle rzadkie. Większość dnia pochłania praca, zabawa z dziećmi i sprawy domowe. Wieczorem jedyne o czym marzysz to „święty spokój”. Nie masz ochoty na analizowanie wydatków, szukanie promocji pieluszek czy ubranek dziecięcych.

 

Dlaczego warto odwiedzać mój blog

Zapraszam do lektury moich artykułów w których pokażę Ci konkretne rozwiązania i pomysły, które przełożą się na realne pieniądze. Tam gdzie jest to przydatne zamieszczam kalkulatory. Są one pomocne podczas podejmowania codziennych decyzji finansowych. Moim celem jest uświadomić Cię, ile w rzeczywistości wydajesz na życie i pokazać Ci jak zmniejszyć wydatki Twojej rodziny bez utraty jakości czy komfortu życia. Nadwyżki, które osiągniesz, pozwolą Ci odłożyć je na przyszłość albo przeznaczyć na realizację dziecięcych pasji.

 

Zagadnienia, którym poświęcam najwięcej czasu na blogu

 

Koszty utrzymania dziecka

Ile kosztuje dziecko

Czy wiesz ile pieniędzy pochłania wychowanie dzieci? Czy pieluchy wielorazowe są tańsze od jednorazówek? Ile kosztują dodatkowe szczepienia? To tylko kilka przykładów codziennych pytań, na które my – rodzice szukamy odpowiedzi:

 

Rodzinne finanse

Rodzinne finanse

Staram się tu pokazać i policzyć finansowe implikacje różnych decyzji zakupowych. Oto kilka przykładów:

 

Edukacja finansowa dzieci

Idealna skarbonka dla dzieckaAni szkoła ani przedszkole nie uczą dzieci finansów. To błąd, bo nasze pociechy stykają się z pieniędzmi już od kołyski. Pomóż zrozumieć dzieciom świat finansów dzięki lekturze poniższych artykułów. Znajdziesz w nich wiele gier i zabaw, które im to ułatwią:

 

Twoje komentarze

Ten blog jest dla Ciebie. Chciałbym abyś poczuła się tutaj komfortowo. Jeśli podobają Ci się moje wpisy, koniecznie daj mi o tym znać w komentarzu. Polub mój Fanpage, a żaden interesujący artykuł Cię nie ominie.

Będzie mi również miło, gdy podzielisz się moimi tekstami ze znajomymi. Nie wiem czy wiesz, ale rozsyłam również newsletter do najaktywniejszych czytelników. Dzielę się na nim informacjami i nowinkami, których nie znajdziesz na blogu. Naprawdę warto 🙂 .

Comments are closed.