Blogi o dzieciach

0
380

W dniu dzisiejszym mam plan napisać kilka zdań odnośnie portali tego typu co ten, na których to rozpowszechnia się kolejne artykuły odnośnie rodzicielstwa. W sieci vortali tego typu jest wiele i prawdę mówiąc doszło do sytuacji, w jakiej blogi dzieci podzielić można na cztery różne gatunki. O tej sprawie właśnie pragnę tutaj napisać.

Blogi rodziców chorych dzieci

Tego gatunku blogów przybywa coraz szybciej. Nikomu nie wolno życzyć, żeby miał potrzebę takowy otwierać, aczkolwiek sądzę, że mając chore dziecko wypada to zrobić. Z obserwacji wiem, że serwis o chorym dziecku ułatwia budować ogromną ekipę internautów ciekawiącą się chorym, która to ma szansę mu łatwo podać pomocną dłoń.

Blog o dzieciach z dziećmi

Tego typu blogów jest prawdopodobnie najwięcej. W ostateczności dzieciaki samoczynnie wkradają się w ramy blogów o dzieciach i ich fotografie a także filmy prawdę mówiąc samoczynnie pokazać mają się szansę w każdym artykule. Jedyny kłopot, który widzę w takim podejściu, to sprawa rosnącego dzieciaka, jakie w pewnym momencie ma prawo sprzeciwić się publikowaniu jego fotek w internecie.

Blogi o dzieciach z dziećmi w tle

To swoiste wypośrodkowane podejście, w jakim właściciel strony pisze bloga, omawia na jego łamach różno tematykę, a czasem pokazuje na nim własne dziecko w sytuacjach, w których pasuje do do tematu, o jakim jest dany artykuł. To wyjątkowo odpowiednie podejście, z powodu tego, że przy odpowiednich zasadach ma szansę zostać ciekawym portalem dla rodziców wyszukujących porad o dzieciach, jak i dla tych, którzy obserwować pragną sytuacje trafiające się w życiu dzidziusia blogera. Te blogi o dzieciach posiadają sporo zalet!

Blog o dzieciach bez dzieci

Kolejna kategoria blogów o dzieciach, to te, na których o dzieciakach się tylko pisze, a wcale się nie daje ich zdjęć. Na taki typ serwisu decydują się ci autorzy, którzy nie chcą otwarcie ukazywać swojej pociechy. Bodźców do ustanowienia tego rodzaju decyzji może być dużo i należy je zaakceptować mając nadzieję na to, że bloger będzie publikował na tyle fajnie, że i bez dziecka będzie chciało się do niego wpadać! Mam zdanie, że każdy jeden z przedstawionych wyżej rodzajów blogów ma swoje korzyści, a także własne straty. To czy taki blog osiągnie popularność najbardziej zależy od aktywności autora i jego wytrwałości. Jak i od tego czy planuje, żeby jego strona była znana z na skutek jego artykułów, czy w efekcie małego dzieciaczka.