Co kupić na urodziny facetowi?

0
3114

Przed tym dylematem coraz to na nowo stają kobiety chcące obdarować faceta z okazji jego urodzin. Dziewczyny, żony,matki, kochanki – wszystkie przeszukują ofertę sklepów internetowych, bezradnie spoglądają na witryny stacjonarnych, w głowie mętlik, w oczach bezradność, czym sprawić mu radość? Jako że, rzecz znana od wieków, mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus – rada podstawowa i najważniejsza: nie kupujcie facetowi, miłe panie, prezentów zgodnych ze swoim gustem. Żadnego faceta, uwierzcie, nie ucieszy bon na wizytę u kosmetyczki albo na zakupy w sieciówce. Nie starajcie się mu przypodobać kupując mu ciepłe kalesony na zimę, choćby były z najmilszego w dotyku kaszmiru. Jeśli będzie chciał, sam sobie takie kupi i żadna kobieta nie musi o tym wiedzieć. Bibeloty do postawienia na półce tez nie są najlepszym pomysłem, podobnie jak urocze ramki na zdjęcia z imienin u teściowej.

Samochodowy prezent dla faceta

Co w takim razie kupić na urodziny facetowi? Dobra rada: w cenie będzie prezent niematerialny, który da mu okazję do przeżycia przygody, zajęcia się jakąś nową aktywnością, sportem, czymś, co sprawi mu frajdę. Świetnym – i niesztampowym – pomysłem będzie voucher na przejażdżkę sportowym samochodem. A jeszcze lepszą opcją będzie przejażdżka po ulicach miasta. Takie vouchery są już dziś dostępne, do wybory jest jedno z superszybkich aut: Ferrari lub Lamborghini. Przed takim wyborem każdy facet poczuje się jak osioł, któremu w żłoby dano – „i to pachnie, i to nęci”. A kiedy już zdecyduje się na jeden z pojazdów, wybierze też miejscowość, po której będzie jeździł (Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Kielce, Łódź, Radom, Warszawa lub Bielsko Biała). A potem – już sama radość, emocje i dreszcz prawdziwej przygody. No i dozgonna wdzięczność wobec osoby, która taki prezent obmyśliła.

Jazda Lamborghini

Inne opcje na prezent

Inne opcje prezentowe warte rozważenia, jeśli z jakichś powodów nie zdecydujecie się na voucher, to karnet na siłownię (no chyba, że jego ulubiony sport to przełączanie kanałów w telewizorze lub synchroniczne podnoszenie do ust puszki z piwem i pajdy chleba ze smalcem), w której będzie mógł poćwiczyć o dowolnej porze dnia i nocy, kiedy tylko najdzie go ochota na pracę nad rzeźbą swoich mięśni lub zmniejszeniem ilości zalegającego na nich tłuszczyku.

Mile widzianym prezentem urodzinowym dla faceta, niezależnie od jego wieku i upodobań, będzie coś związanego z jego hobby. Jeśli masz do czynienia z kolekcjonerem – sprawa jest prosta, kolejny okaz do kolekcji (kapsli, koszulek, zapalniczek, znaczków, krawatów w kwiaty, cokolwiek jest obiektem jego kolekcjonerskiego pożądania) z pewnością go ucieszy. No chyba, że do kolekcji znaczków brakuje już tylko jakiegoś rzadkiego okazu, którego on sam przez lata nie znalazł. Ale wtedy zostaje jeszcze klaser, lupa – różne gadżety związane z jego hobby zawsze sprawią mu przyjemność. Dla czytelnika – ciekawa książka, dla fana sportu – koszulka z autografem Lewandowskiego, dla pasjonata staroci – jakiś drobiazg wyszperany na giełdzie, opcji jest wiele i z pewnością znajdziesz coś, co trafi w jego gust i upodobania.