Escape room – sprawdzony pomysł na prezent!

0
1528

Dla większość z nas zakup prezentu jest nie lada wyzwaniem. Największy problem pojawia się wtedy, gdy nie znamy zbyt dobrze osoby, którą chcemy obdarować. Może to wynikać z faktu, że znamy się zbyt krótko, a chcielibyśmy kupić jej coś wyjątkowego. Inny problem zazwyczaj mają kobiety, które nie wiedzą co kupić swojemu mężczyźnie na urodziny. Sprawdźmy zatem, czy wypad do escape room będzie dobrym pomysłem…

Pomysłów na urodzinowy prezent jest całe mnóstwo! Kolejna koszula, krawat, nowe kapcie, kosmetyki, książki, płyta z ulubioną muzyką czy sprzęt elektroniczny. Te niezbędne przedmioty są tak banalne, że szybko zostaną zapomniane przez obdarowaną przez nas osobę. Poszukując odpowiedniej niespodzianki, warto zastanowić się nad czymś nietuzinkowym i podarować komuś niezapomniane przeżycia…

Escape room – sprawdzony pomysł na prezent!

Jak znaleźć idealny prezent?

Poszukując odpowiedniego prezentu warto dowiedzieć się, z czego dana osoba najbardziej by się ucieszyła. Oczywiście najprościej byłoby zapytać o tym ją samą, ale wówczas tracimy wartość dodaną, jaką jest efekt zaskoczenia. Często znalezienie odpowiedniej niespodzianki będzie nie lada wyzwaniem. Nie warto jednak się poddawać! Z pomocą przyjdą najbliżsi znajomi czy rodzina, która najlepiej wie, co mogłoby sprawdzić radość osobie, którą chcemy obdarować. Warto zrobić także research w internecie na temat danej osoby – w tym celu warto posłużyć się znanymi serwisami społecznościowymi, które mogą nam wskazać właściwy kierunek poszukiwań odpowiedniego prezentu.

A gdyby tak dostarczyć emocji…

Często emocje mogą sprawić więcej radości niż kolejny, niepotrzebny gadżet lub przedmiot codziennego użytku. Niezapomniane wrażenia dostarczone w postaci niespodzianki zostaną na dłużej w pamięci i będą przynosiły miłe wspomnienia z prezentu, który niesie ze sobą dodatkową wartość.

– Myśląc o zakupie urodzinowego prezentu, warto przede wszystkim wiedzieć, czy dana osoba będzie z niego zadowolona. Jednym z pomysłów na dostarczenie emocji, oczywiście tych pozytywnych, jest zafundowanie wyjścia do escape roomu. Często spotykamy się z grupami, w których jedna osoba właśnie obchodzi urodziny. Przed wejściem do budynku ma zawiązane oczy, aby nie dowiedziała się, co zostało dla niej przygotowane. Dopiero w środku pokoju widzi, jaką niespodziankę przygotowali dla niej najbliżsi. Oczywiście w samym pokoju nie zostaje sama – może w nim być maksymalnie 6 osób. Grupa ma 45-60 minut na rozwiązanie zagadek. To dostarcza niezapomnianych emocji, których nie da się przeżyć w podobny sposób – mówi Fryderyk Gajewski, twórca Captivity.pl – escape room & escape game w Warszawie.

Bez względu na to czy zdecydujemy się na zakup materialnego prezentu, czy jednak wybierzemy dostarczenie emocji, najważniejsze, aby osoba obdarowana ucieszyła się z przygotowanej przez nas niespodzianki. To ona w tym dniu jest najważniejsza, dlatego warto na pierwszym miejscu postawić szczęście i radość solenizanta.