Gdzie kupić PS4?

0
374

Jak wiecie pod koniec 2013 roku premierę swoją miała nowa konsola SONY o nazwie Playstation 4. W tym gorącym okresie pojawiło się bardzo wielu chętnych graczy, którzy pragnęli zakupić ową konsolę. W związku z tym pojawił się problem z jej nabyciem. Poniżej pragniemy przedsatwić Wam listę sklepów, w których kupić można konsolę PS4.

Na początku pragniemy poinformować Was, iż źródła gdzie kupić można PS4 podzieliliśmy na dwa typy. Te z pierwszego rzutu – prosto ze sklepów oraz te z drugiego, od handlarzy i osób, które zakupiły konsolę i zdecydowały się ją jednak odsprzedać. Najpierw przedstawiamy Wam odnośniki do sklepów, gdzie kupić da się Playstation 4.

Sklepy z Playstation 4

Poniżej przedstawiamy Wam listę sklepów, w któych nabyć można konsolę PS4. Pamiętajcie jednak, że obecnie Playstation to towar deficytowy, możliwe zatem, że czasem konsoli nie będzie w ofercie. Warto jednak zajrzeć tam za chwilę ponownie, aby sprawdzić czy przypadkiem na chwilę nie pojawiła się jakaś specjalna oferta, z której niektórzy z Was zdążą skorzystać.

Playstation w MediaExpert

Playstation w Avans

Playstation w EuroRtvAGD

Playstation w NEONET

Playstation w NEO24

Playstation w sklepie GRAM

Playstationw Komputronik

Playstation w SonyStore

Playstation na portalach ogłoszeniowych

Obecnie w Polsce mamy dwa popularne portale ogłoszeniowe, które kupującym zapewniają jako takie bezpieczeństwo. Mowa tu oczywiście o ofertach na Allegro oraz o tych z Tablicy. Zachęcamy do zapoznania się z nimi, bowiem gwarantujemy, ż czasem można tam znaleźć ciekawe opcje pozwalające na tani zakup Playstation 4!

Gdzie najtaniej kupić Playstation 4?

Jeśli chcesz skorzystaj z największej promocji i pragniesz kupić PS4 na prawdę tanio, to zapoznaj się z serwisem internetowym za10groszy. Przy dobrych wiatrach można kupić tam konsolę nawet za niecałe 200zł!