Gdzie wynająć scenę i jaka jest tego cena?

0
327

Niektórzy z nas od czasu do czasu znajdują się w sytuacji, w której zobowiązani są do organizacji koncertu. Bywa tak, że ktoś robi to z zamiłowania, czasem z przymusu, a dla jeszcze innych kwestia ta jest po prostu obowiązkiem wpracy. Osoby organizujące koncerty z zamiłowania lub z racji swojego fachu z pewnością doskonale wiedzą jak imprezy takie zorganizować. Ten artykuł przeznaczony jest dla osób, które się na tym nie znają i organizują koncert z przymusu. Dzięki niemu dowiedzą się oni gdzie wynająć scenę mobilną i ile może to kosztować.

Wynajem sceny mobilnej

Na polskim rynku funkcjonuje przynajmniej klika firm oferujących wsparcie przy organizacji imprez i w tym wynajem scen. Wiele z nich przedstawia swoim Klintom bardzo drogie oferty, które nie zawsze są dla nich korzystne. Z naszego doświadczenia nabytego w czasie organizacji imprezy „Dni Radzionkowa” mieliśmy okazję współpracować z firmą „Mega-Sound” z Tarnowskich Gór, która zaofeorwała nam wynajem sceny mobilnej w atrakcyjnej cenie. Co ważne w ramach wynajmu mieścił się też jej transport, rozłożenie, pomoc przy wszelkich ustawieniach, a także późniejsze jej pozbieranie. Obsługa była bardzo miła i szczerze możemy zachęcić Was do korzystania z tej oferty, o ile oczywiście interesują Was sceny mobilne.

Cena wynajmu sceny

Jeśli interesują Cię koszty związane z wynajmem sceny, to pragniemy poinformować Cię, iż firmy oferujące tego typu usługę są bardzo elastyczne i swoje propozycje dopasowują do wymagań stawianych przez Klienta. W zależności od tego czy potrzebujesz wynająć scenę na 4 czy na 40 godzin spodziewać musisz się z innym cennikiem. Niemniej jednak musisz liczyć się z tym, że cena sceny mobilnej zaczyna się od kwoty rzędu 3000 zł.