Gdzie wypożyczyć lawetę?

0
383

Kupiłeś lub zniszczyłeś samochód i pragniesz przewieźć go z punktu A do puktu B? Niezbędna będzie Ci do tego laweta. Dziś przedstawimy Ci informacje na temat tego gdzie wypożyczyć można lawetę. Liczymy na to, że porada ta pomoże Ci w wynajęciu lawety 🙂

Wypożyczalnia lawet dla Ciebie

Jedną z najbardziej popularnych wypożyczalni lawet na Śląsku jest firma Etna Car z Tarnowskich Gór, która mając bardzo bogate zaplecze udostępnia swoim Klientom nie tylko lawety, ale też przyczepy, dłużyce i samochody osobnowe lub dostawcze. Firma swoim Klientom udostępnia sprzęt nowy i zadbany, dzięki czemu bez lęku można z niego korzystać mając świadomość, iż pozwoli on na bezpieczny transport samochodu.

Jak zabezpieczyć samochód na lawecie?

Skoro jesteśmy już przy lawetach samochodowych to chcemy przedsatwić Wam też podstawowe informacje na temat tego jak należy się nimi obsługiwać. Chodzi nam dokładnie o kwestię związaną z zabezpieczeniem samochodu na lawecie. Aby auto dobrze się na niej trzymało należy nałożyć dwa kliny na koło i przeciągnąć pas po przekątnej. Proces ten należy powtórzyć również dla drugiej przekątnej ;-). Jeśli chodzi o podpory pod koła, to należy ułożyć w zależności od tego, jak stoi samochód. Należy zwrócić uwagę, aby pasy nie były w żadnym stopniu uszkodzone lub poprzedzierane, ponieważ ich niewystarczająca jakość może być powodem mandatu i kary w przypadku kontroli, a co gorsza doprowadzić może to do wypadku.