Grawerowanie – sposób na spersonalizowany prezent

0
1550

grawerDobry prezent to taki, który jest przeznaczony konkretnie dla danej osoby. Jest to upominek spersonalizowany już na poziomie zakupu. Wybierając prezent zastanawiamy się czym moglibyśmy uszczęśliwić drugą osobę. Myślimy jakie są jej marzenia, co lubi i czego jej potrzeba. Grawerowane prezenty to ciekawy pomysł na spersonalizowanie upominku i podkreślenie, dla kogo jest przeznaczony. W artykule przedstawiamy pomysły na grawerowane prezenty.

Grawerowane deski do krojenia

Deski tego typu zadowolą każdą panią domu. Są wykonane z drewna, a na ich blacie naniesiony jest grawer. Jego tekst możemy stworzyć sami lub skorzystać z dostępnych szablonów. Deska z grawerem będzie dobrą ozdobą każdej kuchni. Można na niej kroić wszelkiego rodzaju pokarmy, można też postawić ją w widocznym miejscu, aby zdobiła nasze wnętrze.

Grawerowane portfele

Elegancki skórzany portfel to prezent bardzo uniwersalny, który zadowoli zarówno mężczyzn jak i kobiety. Można go wręczyć z okazji urodzin, imienin, rocznicy, jako prezent świąteczny lub jeśli chcemy komuś podziękować i wyrazić wdzięczność. Pamiętajmy, aby przed podarowaniem portfela wrzucić do niego grosz na szczęście, który zaowocuje wzrostem gotówki (przynajmniej tak głoszą przesądy). Ciekawym rozwiązaniem jest wygrawerowanie na portfelu imienia i nazwiska, cytatu lub innego przesłania skierowanego do obdarowanej osoby. Taki podarunek zyska na znaczeniu.

Grawerowane notatniki

W ostatnich latach bardzo modne stały się kolorowe przepiśniki oraz zeszyty, w których notujemy nasze myśli i wspomnienia. W sieci można znaleźć elegancko oprawione notatniki przeznaczone do osobistych zapisek oraz zeszyty, w których będziemy gromadzić nasze ulubione przepisy. Możemy na nich wygrawerować imię osoby, która ma go dostać w prezencie. Dzięki temu będzie wiadomo czyja to własność, a osoba obdarowana będzie miała świadomość, że zaangażowaliśmy się w realizację prezentu.

Grawerowany zestaw do wina

Dla koneserów wina można wybrać zestaw zawierający: korkociąg, termometr, korek uniwersalny, lejek itp. Tego typu komplety zapakowane są w eleganckie drewniane skrzyneczki, na których można wygrawerować wybrany tekst. Prezent ten sprawdzi się zarówno dla pań, jak i dla panów. Może być też dobrym upominkiem dla par np. na rocznicę ślubu.

Grawerowane akcesoria biżuteryjne

Biżuteria spersonalizowana to prawdziwy skarb. Wielu z nas marzy o zegarku z grawerem na kopercie albo o grawerze na obrączce. Dlatego też kupując biżuterię w prezencie zadbajmy, aby zyskała ona miano unikatowej. Może się tak stać dzięki malutkiej dedykacji umieszczonej we wnętrzu pierścionka, na wisiorku lub na bransolecie. W sklepach jubilerskich znajdziemy bransoletki i łańcuszki specjalnie przeznaczone pod grawer. Są one zazwyczaj wyposażone w blaszkę, na której możemy umieścić dedykację, imię, datę lub cytat. Kolejnym gadżetem nadającym się do grawerowania są srebrne łyżeczki, buciki, grzechotki, smoczki, grzebyki itp. Tego rodzaju akcesoria zazwyczaj kupuje się z okazji Chrztu Świętego.

Tego typu grawerowane prezenty można nabyć między innymi w sklepie internetowym MyGiftDna. Oferowane przez nich produkty podzielone są na wiele szczegółowych kategorii, dzięki czemu o wiele łatwiej dokonać odpowiedniego wyboru.