Jak przewieźć auto po wypadku?

0
426

Miałeś takiego pecha, że Twój samochód został uszkodzony w wypadku i nie jest zdolny do samodzielnej jazdy? To jeszcze nie jest tragedia, możesz spokojnie pomyśleć nad rozwiązaniem, dzięki któremu uda Ci się przewieźć zniszczony samochód do domu lub mechanika.

Postaw na holowanie

Najprostszą i najtańszą opcją przy transporcie zepsutego samochodu jest wybór holowania. Wystarczy poprosić kogoś znajomego, aby podjechał we wskazane miejsce i pociągnął zepsuty samochód do domu lub mechanika. Czasami jednak jest z tym problem związany z brakiem liny holowniczej lub po prostu z brakiem znajomego, który mógłby holować. Dodatkowo czasem może zdarzyć się tak, że samochód będzie tak popsuty, iż nie będzie w stanie jechać. Może tak być na przykład przy urwaniu kół. Wtedy potrzebna jest inna opcja.

Wynajmij autolawetę

Wynajem autolawety jest bardzo wygodny, bowiem daje Ci to możliwość samodzielnego przewozu auta w dowolne miejsce, nikt Cię nie goni, nie stresuje i nie zarządza Twoim czasem. Jeśli zatem poszukujesz wypożyczalni lawet, to wpisz w wyszukiwarce „wypożyczalnia lawet Śląsk” i zobacz oferty wypożyczalni, w których wynajmiesz lawetę samochodową!

Artykuł przygotowany przez Etna Car