Ile kosztuje jazda Ferrari?

0
377

Chcesz sprawić sobie lub też komuś wyjątkową niespodziankę w postaci przejazdu Ferrari? A może po prostu z czystej ciekawości chciałbyś wiedzieć jak kształtuje się cena za jazdę Ferrari? Tak czy inaczej odpowiedź na to pytanie znajdziesz w poniższym tekście. Póki co uwierz, że stać Cię na to, aby przejechać się włoskim samochodem marzeń.

Jazda Ferrari w niskiej cenie

Zamiast wydawać setki tysięcy złotych w celu zakupu samochodu takiego jak Ferrari możesz na spokojnie zakupić sobie voucher na jazdę samochodem po torze wyścigowym. Przygoda ta jest niewątpliwie warta przeżycia, a możesz zapewnić ją sobie w bardzo dobrej cenie. Na wstępie chcemy przedstawić Ci jednak informacje na temat tego, gdzie możesz to zrobić.

Firmą oferującą motoryzacyjne prezenty, o której chcemy Ci powiedzieć jest Onyxcar.pl organizujący imprezy z serii Jazda Marzeń. Robią to oni profesjonalnie, szybko i bezproblemowo. Z nimi bezpiecznie przejedziesz się Ferrari. Jako że przedstawiliśmy tę firmę, to chcemy też przedstawić jej cennik za jazdę Ferrari. Pamiętaj jednak, że oferuje ona też jazdę innymi samochodami, ale więcej dowiesz się na ich stronie internetowej.

Cennik za jazdę Ferrari

Jazdę Ferrari możesz sobie zapewnić w zadziwiająco niskiej cenie. Najtańsze opcje zaczynają się od 199zł, które polegają na jeździe jako pasażer. W roli kierowcy przejechać można się już od 299zł. Jeśli natomiast chciałbyś przejechać więcej okrążeń, to za dwa zapłacisz 449zł, za cztery 749zł, a za 6 1049zł. W zależności od swojego budżetu możesz zdecydować się na jazdę Ferrari w interesującym Cię koszcie. Ważne jest jednak to, że niezależnie od wybranej opcji na pewno będziesz zadowolony 🙂