Jazda Nissanem GTR w prezencie

0
1206

Jeśli chcesz komuś sprezentować możliwość przejażdżki jednym z najszybszych seryjnie produkowanych samochodów, to w trybie natychmiastowym zamów voucher prezentowany na imprezę organizowaną przez Autoprezent.pl! Ewentualnie zadzwoń do organizatorów i dopytaj o szczegóły, a my pomogą Ci oni w organizacji wyjątkowej niespodzianki dla bliskiej Ci osoby. W jej ramach będzie mogła ona przejechać się po torze wyścigowym niesamowitym autem, którym jest Nissan GTR – prezent taki spełni oczekiwania każdego człowieka, dlatego też nie zwlekaj dłużej, ale uczyń pierwsze kroki, które pozwolą na spełnienie marzeń bliskiej Ci osoby!

Na wstępie chcemy Ci powiedzieć, iż imprezy organizowane przez firmę Auto prezent odbywają się na trzech różnych torach wyścigowych w Polsce: na torze w Ułężu, Poznaniu i pod Kielcami. To właśnie tam każda zainteresowana osoba będzie mogła poznać moc samochodu, jakim jest Nissan GTR. Zachęcamy Cię do tego, abyś jej to uławił!

Poznaj Nissana GTR

Nissan GTR to sportowy wóz, który odznacza się typowo sportowym wyglądem i sylwetką, która fascynuje każdego fana motoryzacji. Jego niesamowita moc pozwala na osiągnięcie prędkości 100 km/h w zaledwie 3.5 sekundy. Niesamowite? A jednak realne!

Zamawiając prezent w postaci jazdy Nissanem GTR dasz komuś możliwość poprowadzenia wyjątkowo precyzyjnie wykonanego japońskiego samochodu, który pozwala na istne szaleństwo. Wszystko to w pełnym bezpieczeństwie na profesjonalnym torze pod opieką doświadczonych kierowców. Nic tylko kupować – przejdź na stronę organizatora i zapytaj o szczegóły! Gwarantujemy, że one jeszcze bardziej nakręcą Cię na zakup tego prezentu, być może nie tylko dla kogoś bliskiego, ale też dla Ciebie!