Jazda po torze w Kielcach

0
371

Zdajesz sobie sprawę z tego, że w Miedzianej Górze położonej tuż obok Kielc odnaleźć można tor wyścigowy, po którym każdy z nas może się przejechać? Pewnie tak, dziś chcemy dokładniej zapoznać Cię z informacjami na temat toru Kielce oraz na temat możliwośći przejażdżki po nim sportowymi samochodami.

Poznaj tor Kielce

Tor w Miedzianej Górze to obiekt niezwykle atrakcyjny, który przyciąga do siebie zarówno profesjonalnych, jak i amatorskich kierowców. Na obiekcie tym często organizowane są pokazowe wyścigi, jak i imprezy, w czasie których tor wynajmowany jest firmom dającym możliwość swoim Klientom do przejażdżek sportowymi samochodami. Tor dzięki swojej specyfice pozwala na przeżycie ciekawej przejażdżki. Podzielony jest on na trzy części, a każda z nich jest niesamowita.

Długość toru Kielce

Jak już wspomnieliśmy tor Kielce podzielony jest na trzy części. Fragment tego toru pokrywa się z drogą krajową o numerze 74. Jego kolejna część to tak zwana mała pętla, której kształt przypomina owal, fragmentem toru jest też duża pętla, a ciekawym jej fragmentem jest część trasy przebiegająca przez tras. Łączna długość toru Kielce wynosi 4160 metrów.

Imprezy motoryzacyjne na torze Kielce

Tor w Kielcach wykorzystwany jest systematycznie już od 1977 roku. W czasach obecnych cyklicznie organizowane są na nim imprezy motoryzacyjne, które obsługiwane są przez firmy użyczające Klientom swoje samochody. W czasie tego typu imprez możesz na przykład przejechać się samochodami takimi jak Ferrari czy Lamborghini. Brzmi to niewiarygodnie, ale naprawdę – jazda po torze Kielce znajduje się na wyciągnięcie Twojej dłoni i spokojnie możesz tego doświadczyć.

Kto organizuje imprezy z jazdą po torze?

Jeśli chcesz poznać namiary na firmę, która organizuje tego typu imprezy, to pragniemy odesłać Cię do wiadomości na temat firmy Jazdamarzen.pl. Firma ta cyklicznie organizuje eventy między innymi na torze Kielce i gwarantujemy, że jest ona w stanie spełnić Twoje oczekiwania.