Jazda po torze w Poznaniu

0
374

Interesują Cię dodatkowe informacje na temat toru wyścigowego Poznań? Świetnie trafiłeś. Tutaj dowiesz się nie tylko czym wyróżnia się tor Poznań, ale też dowiesz się jakie są możliwości w zakresie zorganizowania sobie szansy na samodzielną jazdę po tym torze samochodowym! Zaciekawiony? Zachęcamy zatem do dalszej lektury tego tekstu, w którym dowiesz się wielu ciekawych rzeczy.

Gdzie znajduje się tor Poznań?

Tor Poznań to obiekt samochodowy znajdujący się na granicy dzielnicy Poznania o nazwie Ławica i miejscowości Przeźmierowo. Dojazd do niego jest bardzo prosty i wygodny i nie sprawi problemu żadnej z osób, które zechcą się do niego dostać.

Charakterystyka toru Poznań

Tor Poznań to zdecydowanie najciekawszy tor samochody w Polsce. Jego specyfika sprawia, że można zapewnić sobie na nim moc niezapomnianych wrażeń. Jest to jedyny homologowany tor w Polsce, na którym odbywać mogą się oficjalne zawody wyścigowe.

Tor w Poznaniu tak naprawdę składa się z dwóch torów wyścigowym. Pierwszy to tor samochodowo motocyklowy o długości 4083 metrów, drugi natomiast to tor karingowy, którego długość wynosi 1480 metrów. Szerokość obu tych torów wynosi 12 metrów, co daje wystarczająco przestrzeni do prawdziwego szaleństwa :-).

Chcesz pojeździć po torze Poznań?

Fakty ułożyły się w ten sposób, że każdy z nas może skorzystać z opcji samodzielnego przejazdu po torze Poznań. Wszystko to dzięki temu, że na rynku firm świadczących usługi motoryzacyjne pojawiły się firmy. Ich oferta polega na tym, że udostępniają oni swoje sportowe samochody zwykłym ludziom, którzy za odpowiednią opłatą mogą zasiąść za ich kierownicami testując ich możliwości. Tak też właśnie jest między innymi na torze w Poznaniu.

Jeśli więc chcesz sam z bliska przekonać się jak jeździ się po tym torze, to nie czekaj dłużej, ale już teraz zobacz ofertę ispraw, by tor Poznań przestał być dla Ciebie tajemnicą!