Kasy fiskalne u pomocy drogowej?

0
450

Czy kasy fiskalne powinny być u pomocy drogowej?

Kasy fiskalne wymagane są w każdym sklepie, w którym odbywa się sprzedaż detaliczna. Warto więc również wymagać od sprzedawcy, który wystawia swój towar na aukcję paragonu, który potwierdzać będzie dowód zakupu.

Powinien on zostać wydrukowany przez sprzedawcę, a także powinien zostać załączony do wysyłanego towaru. Paragon taki stanowi bowiem możliwość zwrotu towaru w określonym czasie, w razie niedomówień pomiędzy sprzedającym a kupującym, albo w wypadku, kiedy towar jest zupełnie inny, niż został opisany czy pokazany na aukcji sprzedawcy. Co jednak w przypadku firm zajmujących się pomocą drogową?

Czy również w takich właśnie przypadkach powinny one czymś takim dysponować? Firmy zajmujące się pomocą drogową, powinny więc mieć na uwadze, aby zapewnić możliwość transportowania większej ilości samochodów. Coraz częściej spotkać można firmy, które zapewniają taki transport trzem samochodom jednocześnie. Jak to się ma do kasy fiskalnej? Właściwie nie wiadomo. Dlaczego więc o tym sobie powiedzieliśmy? Żeby znaleźć wspólne elementy – to już nasze zadanie.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDywaniki gumowe
Następny artykułSamochody w mojej głowie