Łóżko auto. Ciekawy element wyposażenia chłopięcego pokoju

0
1236
Łóżko auto

Pokój dziecka to jego małe królestwo. Oczywiście, to rodzice dokonują zakupu wyposażenia do pokoju swojej pociechy, warto jednak brać pod uwagę preferencje malca. Tym bardziej, że urządzanie tego wnętrza może być świetną zabawą, która dostarczy sporo przyjemności również tobie. Za przykład podajmy dziecięce łóżeczko, które nie musi być tylko kolejnym funkcjonalnym sprzętem.

Wybierając łóżko dla dziecka trzeba brać pod uwagę przede wszystkim jakość wykonania, która będzie przekładała się na jego bezpieczeństwo. Pamiętajmy, że dzieci korzystają z łóżka nie tylko do snu – spędzają tu czas także na rozmaitych, często energicznych zabawach. Dlatego ten mebel powinien być możliwie solidny, a najlepszym rozwiązaniem będzie łóżko drewniane.

Piękne łóżko dla chłopca

Chociaż zwykliśmy uważać, że zdecydowanie łatwiej jest wykreować ciekawą aranżację w pokojach dla dziewczynek, obecnie również chłopcy mogą wybierać spośród wielu ciekawych propozycji. Kilkulatków najczęściej zachwycają rozmaite maszyny, a zwłaszcza samochody, toteż właśnie motoryzacja może stać się motywem przewodnim w wystroju jego otoczenia.

Marzeniem niejednego chłopca jest własny samochód. To jasne, że z zakupem auta dla syna będziemy zmuszeni poczekać przynajmniej kilkanaście lat. Nie oznacza to jednak, że w jego pokoju już dziś nie może stanąć zachwycający model Formuły 1. Nie mówimy tu oczywiście o autentycznym samochodzie, ale o bajkowym łóżku w kształcie auta.

„Przygotowując ofertę naszego sklepu staraliśmy się zadbać o potrzeby wszystkich dzieci, zarówno dziewczynek, jak i chłopców. Dlatego obok ślicznych łóżeczek dekorowanych postaciami z bajek, wróżkami i radosnymi zwierzakami, znajdują się typowo chłopięce meble. Najlepszym przykładem są łóżka, których stelaże wraz z poręczami przybierają kształt auta” – opowiada nasz  rozmówca ze sklepu internetowego Zasypianko.pl.

Łóżko auto – atrakcyjne i wygodne

Gdybyś zdecydował się włączyć swoje dziecko w proces wyboru nowego łóżka, istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że bez względu na płeć wskazałoby właśnie na mebel w kształcie samochodu. Jeśli jednak chcesz zrobić maluchowi miłą niespodziankę, pojawienie się takiego łóżeczka w pokoju jest gwarancją wybuchu radości.

Decydując się na zakup dziecięcego łóżka auta, zwróć uwagę nie tylko na jego wygląd. Mebel ma służyć malcowi przez kilka lat, zatem musi być solidny i wygodny. Najlepszym rozwiązaniem są łóżka na drewnianym stelażu z dekoracyjnymi barierkami z płyty meblowej. Takie połączenie materiałów zapewnia dobrą jakość, ale jednocześnie sprawia, że łóżko jest tanie.

Zakup łóżka auta od producenta nie należy do dużych wydatków. Meble tego rodzaju dostępne w Zasypianko.pl sprzedawane są razem z materacem. Cena takiego zestawu kształtuje się w granicach 300 zł, przy czym możesz  wybierać spośród różnych modeli samochodów wyścigowych i ciężarówek, w tym również wozów strażackich.