Miłość wbrew wszystkim

0
214

Postanowiliście być ze sobą wbrew wszystkiemu i wszystkim, napotkaliście opór i niezadowolenie, brak poparcia i wsparcia.

Pamiętacie jak ludzie reagowali na wasz widok, kiedy szliście objęci albo trzymając się za rękę? Być może usłyszeliście przykre słowa i wyzwiska, cicho wypowiedziane za waszymi plecami. Miny i grymasy niezadowolenia również pamiętacie doskonale. Byliście jednak silni i postanowiliście postawić na t coś dla was najważniejsze: na was samych i na waszą miłość, która była dla was największym darem i wartością.
Przestaliście zwracać uwagę na to, co mówili inni, na głupie żarty i uszczypliwe komentarze. Straciliście wiarę w dobro i zrozumienie człowieka. Tylko nieliczni cieszyli się waszym szczęściem i życzyli wam dobrze, gratulując odwagi. Z czasem jednak wszyscy się przyzwyczaili, nie komentowali i nie mówili nic na wasz widok. Było im wstyd, ze skreślił waszą miłość na samym starcie, podczas gdy dziś jesteście pewni, że to uczucie do końca waszych dni.
Pamiętajcie, żeby być wytrwałym, nie rezygnować z czegoś, bo nie jest to zgodne z normami społecznymi. Postawmy na pierwszym miejscu własne szczęście zaś w drugiej kolejności, co myślą o nas inni.