Pan Sushi Warszawa

Chyba każdy z nas lubi czasem zjeść coś dobrego. Jedni lubią kotlety schabowe, inni pierogi, a jeszcze inni zupy. Fakt jest jednak taki, że niewielu z nas potrafi przejść obojętnie obok dań z kuchni japońskiej, a konkretnie chodzi mi tutaj o sushi. I z uwagi na to chciałem przedstawić Ci tutaj jedną z moich ulubionych restauracji serwujących tego typu dania, a mianowicie restaurację Pan Sushi z Warszawy.

Pan Sushi to restauracja zlokalizowana na Żoliborzu, dzięki czemu dostęp do niej ma bardzo duża liczba mieszkańców nie tylko tej dzielnicy, ale też wielu okolicznych. A muszę Ci powiedzieć, że odwiedza ją bardzo dużo osób, o czym świadczyć może szereg pozytywnych opinii o tej właśnie restauracji.

Menu restauracji Pan Sushi

Pewnie zastanawiasz się nad tym, jakie dania znajdują się w menu u Pana Sushi. Zaraz wszystkiego się dowiesz, najpierw jednak chcemy powiedzieć Ci, że z całą pewnością znajdziesz tu coś dla siebie. A to dlatego, że menu jest bardzo szerokie i znajdują się tutaj zarówno: zestawy sushi, jak i: handroll sushi, pierogi azjatyckie, kanapki onigirii, sałatki azjatyckie, kurczak po japońsku, krewetki czy prawdziwa japońska zupa. Moje słowa nie przedstawią Ci jednak walorów tego jedzenia, najlepiej będzie go spróbować. A Ci z Was, którzy potrafią nakarmić się oczami, to ucieszą się z pewnością widząc zdjęcia niektórych potraw, które zamówić można w restauracji Pan Sushi.

Poniżej prezentujemy też menu obowiązujące w tym lokalu.

menu w pan sushi

Wygląda apetycznie, prawda? Zapewniamy, że smakuje równie dobrze. Dlatego jeśli tylko masz ochotę na sushi, to nie zastanawiaj się, ale już teraz zamów swoje ulubione danie!

A może catering?

Jeśli planujesz organizację imprezy urodzinowej, spotkania biznesowego czy bankietu, to możesz potrzebować skorzystać z usług firmy cateringowej. Mam dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość, otóż restauracja Pan Sushi z Warszawy świadczy również usługi w zakresie cateirngu. Możesz śmiało im zaufać pozwalając na to, aby zgodnie z ustaleniami przygotowali na Twoją imprezę szereg pyszności. Możesz mieć pewność, że catering zorganizowany przez tę restaurację będzie stał na bardzo wysokim poziomie doskonale dopasowując się do miejsca i charakteru Twojego bankietu.

Pamiętaj, w czasie współpracy cały czas możesz liczyć na pomoc pracowników restauracji, którzy doradzą Ci między innymi w zakresie gatunku i ilości dań przygotowywanych w ramach oferty cateringowej.

Jak zamówić w Pan Sushi?

Jak już wspomnieliśmy, Pan Sushi to restauracja stacjonarna zlokalizowana na Żoliborzu, przy ulicy Potockiej 14/15. Tam też zjeść i zamówić można wszystkie potrawy znajdujące się w menu restauracji. Jeśli z kolei chodzi o usługi cateringowe, to  najlepiej jest porozmawiać z obsługą telefonicznie lub też umówić się na spotkanie w lokalu, w czasie którego omówione zostaną wszystkie kwestie związane z przygotowywaną usługą.

Restauracja Pan Sushi idąc z duchem czasu oferuje swoim Klientom również dowóz jedzenia do domu. Na ich stronie internetowej zamówić można dowolny posiłek nie opuszczając domu i płacąc za niego online lub też przy odbiorze. Jest to niezwykle wygodne i pozwala na zamówienie pysznego posiłku z dostawą na wskazany adres. Z opcji tej korzysta coraz więcej Klientów, którzy są zadowoleni i z dowozu i z samych dań.

Opinie o restauracji Pan Sushi

Trudno jest znaleźć Klienta, który byłby niezadowolony z dań przygotowywanych w restauracji Pan Sushi. Z uwagi na to, że wszystkie dania są tutaj przygotowywane w najwyższej staranności przez profesjonalistów, którzy mają dostęp do zawsze świeżych składników, to cieszą się one doskonała opinią. Wystarczy z resztą zapoznać się z kilkoma opiniami wystawionymi przez osoby zamawiające tu jedzenie. Jestem przekonany, że definitywnie namówią Cię one do tego, aby samodzielnie przetestować dania przygotowane w Pan Sushi.

Czy to jedyne sushi na Żoliborzu?

Osoby szukającego dobrego sushi na Żoliborzu mają ten komfort, że wybór mają tu po prostu ogromny. Znajduje się tutaj bowiem szereg restauracji od Pana Sushi, przez Ten Sushi, Łuski i ości aż po Todo Suhi. Jest więc w czym wybierać. Jeśli więc masz ochotę na jedzonko rodem z Japonii, to wybierz tę knajpkę, która wzbudza Twoje największe zaufanie i zamów jedzenie z dowozem lub też wybierz się do niej i zjedz na miejscu!