Podaruj radość na Dzień Matki

0
2000

Dzień Matki obchodzony jest na niemal całym globie jako wyraz szacunku do wszystkich matek. W Polsce 26 maja dziękujemy naszym mamom za trud w wychowywaniu dzieci i za to, że po prostu są. Jako dzieci tworzyliśmy dla mam laurki, zbieraliśmy kwiaty z łąki, a z uzbieranych drobniaków mogliśmy sprezentować coś słodkiego. Teraz, gdy jesteśmy dorośli, możemy okazać naszą pamięć i miłość w bardziej efektywny sposób. Kto jak kto, ale nasze mamy zasługują na wyjątkowy prezent!

Zasłużony relaks

prezent-na-dzien-matkiZmierzając się samej z trudem wychowywania dzieci uświadamiamy sobie jak bardzo jesteśmy wdzięczne naszym matkom za ich “posługę”. Chwila relaksu i przyjemności, czas tylko dla siebie – to marzenie wielu mam. SPA to z pewnością idealny pomysł na ukojenie ciała i duszy zarówno dla naszych mam, jak i wszystkich kobiet. Na stronie http://www.katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-dla-mamy znajdziemy wiele pomysłów na prezent dla mamy, między innymi: Voucher SPA o wartości 200 lub 500 zł, masaż w grocie solnej, manicure, pedicure czy zabiegi i masaż twarzy. Oczywiście kosmetyczne zabiegi to dopiero początek! Jeśli chcemy, aby nasza mama poczuła się jak bogini, zafundujmy jej metamorfozę: nowa fryzura, zakupy ze stylistką, a na koniec sesja zdjęciowa. Zasługuje na to!

Nowe wyzwania

Jeśli wasze mamy należą do tych “szalonych” i lubią adrenalinę, może warto pomyśleć dla nich o pozytywnie ekstremalnych doświadczeniach? Lot paralotnią, szybowcem, lot w aerotunelu, a może balonem ? Opcji jest wiele. Rozsądnie jednak będzie wcześniej zapytać, czy nasza mama jest gotowa na takie wyzwania. Jeśli kręcą ją bardziej kobiece rozrywki, pomyśl o kursie tańca np. tanga czy brzucha. Kto wie, może kiedyś marzyła o byciu tancerką?

Inwestycja w siebie

Wiele kobiet poświęcających się domowym obowiązkom zupełnie zapomina o sobie, a szkoda. Rozwój osobisty i rozwijanie swoich talentów to kwestie bardzo ważne dla każdego człowieka, w każdym wieku. Nauka rysunku lub gry na instrumencie? Na to nigdy nie jest za późno! Dla nas nauka języków obcych to rzecz powszednia, ale niekoniecznie dla naszych mam. Zwróć uwagę, czy sięga po nieanglojęzyczne filmy- może właśnie chciałaby poznać język włoski i wybrać się kiedyś w podróż do słonecznej Italii? Jeśli jednak z pewnych powodów nie jest możliwy wyjazd do Włoch, znajdź alternatywę. Zaproś ją na włoską kolację do najlepszej restauracji w mieście, a później na wieczór do teatru na włoską operę (z polskimi napisami).

Porozmawiaj z nią o jej marzeniach i spraw jej wyjątkową radość.