Prezent dla dziewczyny na rocznicę

0
1474

Dziewczyny w zdecydowanej większości przypadków mają bardzo duże wymagania dotyczące obchodzenia okazji, jaką jest rocznica ślubu, związku czy czegokolwiek innego. W takich dniach marzy im się zdecydowanie fajniejszy prezent niż zwykłe kwiaty. Dlatego też trzeba pomyśleć o czymś nieco bardziej osobistym. Najlepiej by było, gdybyś wziął sobie tydzień urlopu, ugotował świetny obiad, przygotował wspaniał atmosferę, kupił świetne wino i przygotował wszystko tak, aby była zachwycona. Mamy jednak także nieco inne, bardziej uniwersalne i mniej absorbujące pomysły na prezent dla dziewczyny na rocznicę. Zapoznaj się z nimi już teraz 🙂

1. Calvin Klein Euphoria
2. Zegarek Fossil ES2830
3. Balenciaga Florabotanica
4. NOWE! SWAROVSKI piękne kolczyki EMERALD

Lista klasyków nie jest długa, przede wszystkim perfumy i biżuteria. Kupując perfumy można postawić na ulubioną markę dziewczyny, albo postarać się wybrać coś samodzielnie – najlepiej wtedy próbować kupić zapach o zbliżonym bukiecie do tego który aktualnie jest w użyciu, jeśli zadanie wydaje się trudne – można skorzystać z pomocy doradcy w perfumerii.

Druga kategoria, czyli biżuteria – wydaje się łatwe, a jednak wcale nie jest. Pierwsza zasada – nie kupujemy bransoletek kobietom, które ich nie noszą, nie kupujemy naszyjników, jeśli nigdy nic na szyi kobiety nie wisiało; podobnie z broszkami, kolczykami, pierścionkami. Lepiej unikać również przedmiotów zbyt błyszczących, z dużą ilością ozdób – lepiej mniej niż więcej.

Innymi prezentami, które na pewno zdadzą egzamin są wszelkie rzeczy, które będziecie robić razem – weekend w Spa, kolacja w ekskluzywnej restauracji, wakacje, różnego rodzajukoncerty, spektakle, ale także warsztaty, kursy. Oferta jest ogromna aktualnie, na pewno uda znaleźć się coś interesującego dla obojga.

Z jednej strony więc można postawić na wspólne wspomnienia, np. z romantycznego wyjazdu do Paryża, z drugiej strony sprawdzi się coś czego można często używać, np. biżuteria i co będzie przypominało o ukochanym a jednocześnie będzie ozdobą. Prezent na rocznicę jest jednym z najtrudniejszych prezentów, ponieważ powinien dotyczyć dwóch osób.