Prezent dla faceta na 30 urodziny

0
1318

Prezent dla 30 letniego faceta powinien być doskonale dobrany. Jest to już dosyć dojrzały wiek, dlatego prezent powinien być dopasowany pod względem osobowości oraz charakteru i pasji. Jednym z najlepszych pomysłów jest przejażdżka sportowym samochodem po jednym z większych miast Polski.

Jazda sportowym samochodem dla faceta na 30

Przede wszystkim samochód powinien być sportowy, ponieważ taki mężczyźni lubią najbardziej. Koledzy mogą zapewnić kierowcę, ale nie jest to konieczne, ponieważ chodzi o adrenalinę. Wystarczy wynająć takie auto w firmie która posiada samochody na imprezy okolicznościowe. Jeden dzień jazdy takim sportowym, nowoczesnej klasy samochodem, to może być niezapomniane przeżycie. Wystarczy, że znajomi wręczą swojemu koledze voucher urodziny, a ten będzie mógł go zrealizować w dowolnym dniu. Takie prezenty są coraz częściej spotykane, a wdzięczność solenizanta będzie nieoceniona. Na przejażdżkę solenizant może zabrać również swoją dziewczynę, co sprawi, że będzie to bardziej romantyczna okazja do spędzenia urodzin.

Ferrari F360 w prezencie dla faceta na 30

A może facet skoczy na bungee?

Bardzo ciekawym pomysłem dla 30 letniego mężczyzny na urodziny jest wręczenie mu vouchera na skok na bungee. Jeśli znajomi wiedzą, że solenizant jest osobą odważną i marzy o tym od dawna, to będzie to strzał w dziesiątkę. Do organizacji takiego prezentu dla faceta na 30 trzeba się przygotować, ponieważ nie można tego wykonać samodzielnie. Warto znaleźć firmę, która organizuje skoki na bungee i porozmawiać o szczegółach. Należy dowiedzieć się, gdzie skoki są wykonywane, jak długo trwa taka przyjemność, a także jakie są zabezpieczenia. Solidne firmy wszystko posiadają i trzeba tylko solenizanta namówić na taką akcję. Kiedy otrzyma voucher na skok na bungee na dany termin, to musi się odważyć to zrobić. Przygotowania trwają kilka minut, następuje zaczepienie liny, a także musi być na głowie kask.

Lub spadochron

Skok na bungee trwa dosłownie chwilę, ale wrażenia są na całe życie. Podobną dawkę adrenaliny można sprawić facetowi z okazji 30 urodzin wręczając mu voucher na skok ze spadochronu. Jeśli zachodzi taka potrzeba, to należy wysłać go na badania czy to medyczne czy psychologiczne w celach sprawdzenia stanu zdrowia i psychiki. Bardziej odważny solenizant skoczy na pewno samodzielnie po wstępnym instruktażu. Natomiast jeśli widać na twarzy strach, wówczas jest opcja skoku w tandemie. Coraz więcej aeroklubów posiada takie formy prezentów dla faceta na 30. Potrzebna jest jedynie odwaga, chęć skoku a także zgoda na spełnienie takiego wybitnego marzenia. Nie tylko jest to forma prezentu dla przyjemności, ale również okazja do pozbycia się lęku przed wysokością. Samoloty wnoszą się na kilka kilometrów i dopiero z tak ogromnej wysokości solenizant może skoczyć. Jest ubrany w specjalne ochronne ubranie, ma założony kask i oczywiście doczepiony spadochron. W odpowiednim momencie powinien się on otworzyć, aby móc szczęśliwie wylądować na ziemi. Jest to dosyć kosztowny prezent, ale dla osób, które są zasobne finansowo, nie stanowi to problemu. Mężczyźni w wieku 30 lat lubią takie niecodzienne wyzwania, dlatego skok na bungee dla tych odważnych na pewno będzie niezwykłą atrakcją urodzinową.