Prezent dla faceta na 40 urodziny

0
1704

Czterdzieste urodziny – moment w życiu wielu mężczyzn przełomowy. I czasem trudny – nagle stajesz się facetem po czterdziestce, ta świadomość potrafi niejednego przytłoczyć i wydać na pastw kryzysu wieku średniego. Jedni świętują hucznie i z przytupem, inni bez większych imprez, jakby chcieli tę symboliczną liczbę pominąć dyskretnym milczeniem. Niezależnie od tego,z którym przypadkiem mamy do czynienia, prezent dla faceta na 40 urodziny trzeba wybierać uważnie, by nie popełnić faux pas i nie przyczynić się niechcący do zestawu negatywnych emocji z tym wiekiem związanych.

Motoryzacyjne doznania dla faceta na 40stkę

Najlepszym prezentem dla faceta w tym wieku będzie coś, co mu da szansę pokazać,że nadaj jest męski, że typowo męskie rozrywki są nadal dla niego i że nie musi jeszcze spoczywać w fotelu i czekać na rozrost mięśnia piwnego. Jeśli Twój prezent dla faceta na 40 urodziny pozwoli mu się poczuć przez chwilę jak bohater filmu sensacyjnego albo inny James Bond – cóż lepszego może go spotkać? Podaruj mu voucher na przejażdżkę szybkim sportowym wozem jak Ferrari lub Lamborghini? Kiedy już wybierze, za kierownicą którego z nich chce zasiąść, będzie mógł (w wybranym mieście – wedle uznania, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Kielce, Łódź, Radom, Warszawa, Bielsko Biała) się nim przejechać, i to nie gdzieś na wydzielonym terenie, lecz na ulicach miasta! Niezapomniane wrażenia gwarantowane, a tak nietypowego prezentu pozazdroszczą mu wszyscy koledzy.

Przejażdżka Ferrari jako prezent dla faceta

Zabawny urodzinowy prezent na 40stkę

Jeśli facet,którego czterdziestkę chcesz uczcić prezentem, ma już własne sportowe auto i taka przejażdżka to dla niego codzienność – cóż, wygląda na to, że ma już wszystko. W takim przypadku postaw więc na prezent zabawny, w śmieszny sposób gratulujący mu osiągnięcia tak pięknego wieku. Może krawat z napisem „Mam 18 lat… i 22 lata doświadczenia”? Albo koszulka ze śmieszną grafiką i napisem. Gadżetów tego typu w sieci jest mnóstwo, łatwo wykonać taki spersonalizowany prezent, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego. Może 40 butelek piwa? Albo czterdziestoprocentowy alkohol z doklejoną zabawną okolicznościową naklejką? Tylko fantazja Cię ogranicza! Możesz nawet się przebrać za Marilyn Monroe i zaśpiewać mu „Happy birthday”… Prezenty z humorem zawsze mile widziane.

Oryginalny prezent dla faceta na czterdzieste urodziny

…no chyba, że wybierasz się na przyjęcie urodzinowe do faceta, który wraz z upływem lat spoważniał do tego stopnia, że nic, co wesołe, nie będzie mile widziane. Wtedy zadanie masz trudne, ale na szczęście wykonalne. Nie zakładaj fraka i czerni jak na pogrzeb, ale kup coś w dobrym guście i eleganckiego. Papierośnicę albo oryginalną zapalniczkę dla palacza, książkę o zdrowej żywności dla tego, co na diecie, najnowszy reportaż dla zamiłowanego czytelnika tego typu literatury. Niech to będzie nawet drobiazg, ale przemyślany i nieprzypadkowy. Jeśli nie znasz zainteresowań osoby, której kupujesz prezent dla faceta na 40 – postaw na dobrej jakości elegancki szal, może skórzany wizytownik lub notes. Będzie mniej osobiście, ale też neutralnie i stosownie do każdej okazji, nie ryzykujesz, że nie trafisz w czyjś gust lub kupisz coś zbędnego.