Prezent dla faceta na walentynki

0
1220

Jeśli twój ukochany nie jest wielkim fanem romantycznych gestów, a Walentynki spędzacie zwykle na kanapie przy zamówionej pizzy, warto spróbować zmienić jego pogląd na to święto. Zamiast kupować mu zatem poduszkę z waszymi zdjęciami albo kapcie z różowym puszkiem, postaw na coś zupełnie innego, a gwarantujemy, że w przyszłym roku zaskoczy Cię czymś naprawdę wyjątkowym! Dlatego też jeśli chcesz spędzić ten wieczór razem, postawcie na romantyczne gesty i walentynkową konwencję, tak by rzeczywiście celebrować waszą miłość, zaś w kulminacyjnym momencie wieczoru możesz wręczyć mu kopertę z prezentem. Co zatem możesz wybrać dla swojego mężczyzny? Podpowiadamy, jaki walentynkowy prezent dla faceta sprawi, że będzie naprawdę mile zaskoczony:

1. Przejażdżka Ferrari lub Lamborghini w walentynkowym prezencie

Niemal każdy mężczyzna marzy o tym, by zasiąść za kółkiem tych kultowych samochodów. Charakterystyczny kształt, logo, wystrój wnętrza i przede wszystkim moc silnika – to wszystko sprawi, że sama jazda jest niesamowitą przyjemnością. Możesz zamówić przejażdżkę po waszym rodzinnym mieście lub wybrać opcję z wyjazdem oraz połączyć ją z romantycznym weekendem. Do wyboru masz Warszawę, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Kielce, Łódź, Radom i Bielsko – Białą. Przejażdżka tymi bardzo szybkimi samochodami to coś więcej, niż tylko zwykły przejazd przez miasto – jest to atrakcja, którą zapamięta do końca życia i kto wie – może zdecyduje się zrobić wszystko, by kupić Ferrari i wozić nim swoją ukochaną? Jeśli chcesz go dodatkowo zaskoczyć, kup model samochodu lub gadżet z logo rumaka bądź byka i sprytnie zamaskuj voucher – taki prezent dla faceta na Walentynki będzie wtedy podwójną niespodzianką.

Prezent dla faceta na walentynki z JazdaMarzen.pl

2. Paintball z kolegami dla faceta

Co prawda Walentynki są świętem zakochanych, jednak jeśli spędzicie wspaniały wieczór razem, możesz mu pozwolić na chwilę szaleństwa z kumplami. Voucher na paintballową rozgrywkę sprawdzi się zarówno zimą, jak i latem. Do wyboru masz wiele firm organizujących takie spotkania, więc sprawdź zawczasu, co mają w swojej ofercie. Ważna jest lokalizacja pola, ilość kulek z farbą i czas rozgrywki. Jeśli uda Ci się zorganizować pojedynek z fabułą, twój ukochany będzie mógł wcielić się w rolę ulubionych bohaterów filmowych, książkowych lub z gier komputerowych. Jeśli niestraszne Ci kulki z farbą oraz bieganie w kombinezonie moro i masce, możesz dołączyć do zespołu, pamiętaj jednak, że to nie czas na czułości i przytulanie, tylko walka! Pomyśl także, jak wiele satysfakcji będzie miał twój mężczyzna, gdy zaprosi swoich kolegów i powie, że jest to walentynkowy prezent od jego ukochanej…

3. Escape Room dla faceta na walentynki

Pokoje zagadek zdobywają coraz większe grono zwolenników. Przejrzyj oferty w swoim mieście i wybierz fabułę, która spodoba się wam najbardziej. Możecie wybrać się we dwoje lub zaprosić zaprzyjaźniona parę – jeśli dogadasz się wcześniej z przyjaciółką, możecie także we dwie zorganizować swoim facetom wieczór tematyczny lub poprosić obsługę o modyfikację paru zagadek. Na pewno będą zaskoczeni, gdy fabuła poprowadzi ich do koperty z waszymi zdjęciami lub będą musieli podać datę waszej rocznicy.