Prezent dla fana motoryzacji

0
3101

Fani samochodów mają tę wadę, że trudno zainteresować jest ich czymś innym. Wiele było już osób, które próbowało, jednak zdecydowana większość z nich została odesłana z kwitkiem. Nam się udało i wiedzą naszą planujemy się z Tobą podzielić. Dlatego też zachęcamy Cię do zapoznania się z naszymi pomysłami na prezent dla fana motoryzacji. Wierzymy, że część z nich przypadnie do gustu Twojego, a także osoby której prezent planujesz kupić. Już na wstępie mówimy, że w naszym poradniku znajdziesz nie tylko te prezenty, które związane z samochodami. Staraliśmy się być kreatywni!

Fan motoryzacji? Kup mu ostrą jazdę!

Prezent dla fana motoryzacjiPierwszym pomysłem, który przychodzi nam na myśl podczas analizy tego, co można kupić w prezencie fanowi motoryzacji jest voucher na jazdę sportowymi samochodami po prawdziwych torach wyścigowych. Prezenty tego typu sprzedawane są obecnie w różnego rodzaju portalach internetowych, takich jak Wyjątkowy Prezent, Prezenty Marzeń czy Autoprezent.pl. Osobiście zdecydowanie polecamy Ci ten ostatni serwis, ponieważ nie zajmuje się on sprzedażą czego popadnie (jak w przypadku tych wcześniejszych), ale skupia się tylko i wyłącznie na sprzedawaniu przejażdżek sportowymi samochodami, które idealnie nadają się na prezent dla każdego mężczyzny.

Decydując się na zakup takiego prezent będziesz miał nie lada zagwozdkę. Wszystko dlatego, że trudno będzie Ci wybrać samochód, którym miałby przejechać się Twój przyjaciel. Wybór jest bardzo szeroki, ponieważ kupić możesz voucher na jazdę Ferrari, Lamborghini, Nissanem GTR, Audi R8 czy też Porsche. Czegokolwiek jednak nie wybierzesz to możesz być spokojny – prezent taki z pewnością spodoba się każdemu maniakowi samochodów. Zerknij z resztą na stronę firmy Autoprezent, gdzie poznasz wszelkie szczegóły związane z tą ofertą!

[dt_pricetable m_top=”50″ table_column=”3″ alpha=”100″][dt_pricetable_item most_popular_option=”no” most_popular=”no” block_name=”Jazda Ferrari F360″ block_symbol=”PLN ” block_price=”249.00″ block_link=”https://jazdamarzen.pl/prezent/przejazdzka-ferrari-f360-po-miescie/” get_it_now_caption=”ZAMÓW TERAZ” spy=”uk-animation-slide-bottom” scroll_delay=”300″]

Ferrari F360
15 minut
Wybrane miasto
GWARANCJA SATYSFAKCJI

[/dt_pricetable_item][dt_pricetable_item most_popular_option=”yes” most_popular=”yes” block_name=”Jazda Ferrari F430″ block_symbol=”PLN ” block_price=”299.00″ block_link=”https://jazdamarzen.pl/prezent/jazda-ferrari-po-miescie/'” get_it_now_caption=”ZAMÓW TERAZ” spy=”uk-animation-slide-bottom” scroll_delay=”300″]

F430
15 minut
Wybrane miasto
GWARANCJA SATYSFAKCJI

[/dt_pricetable_item][dt_pricetable_item most_popular_option=”no” most_popular=”no” block_name=”Jazda Lamborghini” block_symbol=”PLN ” block_price=”499.00″ block_link=”https://jazdamarzen.pl/prezent/jazda-lamborghini-gallardo-po-miescie/” get_it_now_caption=”ZAMÓW TERAZ” spy=”uk-animation-scale-up” scroll_delay=”150″]

Lamborghini
30 minut
Wybrane miasto
GWARANCJA SATYSFAKCJI

[/dt_pricetable_item][/dt_pricetable]

Słodki gadżet dla fana motoryzacji

Od jakiegoś czasu na polskim rynku bardzo prężnie rozwija się firma Chocolissimo, która to swoim Klientom dostarcza niebywale atrakcyjne prezenty w postaci słodkich, czekoladowych gadżetów, które nie tylko cieszą oko, ale też podniebienie. Chcemy zaproponować, abyś kupując prezent dla fana motoryzacji zastanowił się właśnie nad takim prezentem. Mowa tu o czekoladowym Porsche! Zdjęcie takiego samochodziku zobaczyć możesz poniżej, jak widzisz jest on bardzo atrakcyjny i doskonale odzwierciedla to co prezentuje sobą oryginał. Klikając w fotkę przejdziesz do sklepu, w którym czekoladę w kształcie Porsche bez problemu sobie zamówisz!

Prezent dla fana motoryzacji

A może jakiś samochody gadżet?

Fani motoryzacji mają również to do siebie, że siłą rzeczy dużo czasu spędzają w samochodzie lub też w jego okolicy. Jeśli chcesz sprawić swojemu znajomemu miłą niespodziankę, to bez zastanowienia kupić możesz mu jakiś samochody gadżet. Może być to coś prostego, jak na przykład samochodowy odświeżacz powietrza czy też breloczek do kluczy, a może to być coś bardziej zaawansowanego, jak głośniki, radio, akumulator czy chociażby podkładka antypoślizgowa do samochodu. Rynem mamy bogaty, przez co również Ty masz w czym wybierasz, a że wybierzesz dobrze jesteśmy przekonani!

Może coś odciągającego go od motoryzacji?

Jeśli chcesz odciągnąć go od motoryzacji, to musisz się głęboko zastanowić. Z naszej strony podpowiedzieć chcemy Ci, że ciekawymi pomysłami mogą być wspólne wyjścia do kina, baru czy po prostu na miasto. Możecie zebrać się w większej grupie i wspólnie wyjechać też chociażby do lasu na grilla 😉 Interesująco z pewnością zapowiadałaby się również wspólna wycieczka rowerem. Pomysły są o tyle fajne, że wymagają aktywności i dają niezłą frajdę. Liczymy na to, że któryś z nich Ci się spodoba i zechcesz wykorzystać go jako prezent dla fana motoryzacji. Jeśli natomiast masz inne idee, to podzieli się nimi w komentarzu. Z chęcią je poznamy!