Prezent dla informatyka

0
2209

To ciekawe jak wielu ludzi zastanawia się nad tym co kupić informatykowi w prezencie. Czy informatycy to rzeczywiście aż tak nietypowi ludzie? Nie sądzimy, zwłaszcza że jesteśmy informatykami! Informatyk to zwyczajny człowiek, który ze zwyczajnego prezentu ucieszy się tak samo jak każdy inny. Kupując zatem prezent informatykowi nie musisz koniecznie myśleć o czymś związanym z komputerami, pole wyboru masz o wiele szersze. Za chwilę je poznasz, ale najpierw pozostańmy przy komputerach.

Postaraj się go ubrać

Wiesz jak to jest w świecie informatyków. Mają oni często czas na wszystko oprócz na to, aby udać się do sklepu i kupić sobie jakieś fajne ciuchy. Możesz temu w prosty sposób zaradzić kupując na urodziny swojemu informatykowi prezent w postaci jakiejś intrygującej koszulki. Ciekawą ofertę w tym zakresie prezentuje sklep internetowy Megakoszulki, w którym zamówić można koszulki modne, zabawne, wesołe, poważne czy też po prostu oryginalne. Zerknij tam z resztą sam i zobacz jak szeroki jest wybór, być może znajdziesz tam nawet coś dla siebie, co pozwoli Ci na zaoszczędzenie na przesyłce!

Koszulki dla informatyka

Prezent związany z informatyką

Prezent dla informatykaSkoro już trafiłeś na naszą stronę szukając typowego prezentu dla informatyka, to chcemy spełnić Twoje oczekiwania. Z tego też powodu przedstawimy Ci kilka pomysłów na prezent związanym typowo z komputerami. Zacznijmy od tego, że informatycy to przeważnie osoby myślące bardzo logiczne, lubiące łamigłówki. Z tego też powodu dobrym pomysłem na prezent dla fana informatyki może być zakup jakiejś gry logicznej, przykładem może być kostka rubika, każdy z chęcią spróbuję ją złamać 😉

Jeśli prezent informatykowi wręczyć chcesz zimą, to możesz pomyśleć o tym, aby zakupić mu rękawiczki, które podgrzewane są przez port USB. Latem z kolei możesz zastanowić się nad zakupem wiatraczka, który po podłączeniu do portu USB da informatykowi powiew świeżega powietrza, a co za tym idzie ulgi.

Każdy informatyk lubi różnego rodzaju gadżety elektroniczne. Możesz więc pomyśleć o tym, aby kupić mu nową myszkę, klawiaturę lub też inną część do komputera, a być może jakiś program. Można również zastanowić się nad czymś innym związanym z elektroniką. Przykładów jest mnóstwo, od etui na telefon komórkowy po aparat fotograficzny.

Prezent nieinformatyczny

Tutaj to dopiero jest szerokie pole do popisu. Pamiętaj, my informatycy chcemy czasem odpocząć od komputerów! Jeśli więc planujesz kupić informatykowi prezent to zwróć szczególną uwagę na tę grupę niespodzianek! A wybór jest bardzo szeroki.

Wielu informatyków interesuje się sportem, nie wszyscy go uprawiają, ale wielu ogląda. Czy to siatkówkę, czy też piłkę nożną. Dobrym pomysłem może być zakup w prezencie dla informatyka koszulki jego ulubionego zespołu lub też wejściówki na mecz. Z pewnością da mu to okazję do ruchu, opuszczenia biurka i przeżycia kilku relaksujących chwil!

Kolejny fajny prezent dla informatyka, który nie jest związany z komputerami to voucher prezentowy na jazdę sportowym samochodem. Zaglądając na astronę internetową Autoprezent.pl zauważysz, iż zakupić można tam vouchery uprawniające do jazdy samochodami takimi jak Ferrari, Lamborghini czy Nissan GTR. Zapewniamy, że każdy komputerowy maniak z wielką przyjemnością przetestuje możliwości tych maszyn!

Żaden z pomysłów Ci się nie podoba? No to wymyśl coś swojego. Gwarantujemy, że informatyk ucieszyć może się z prostych prezentów, takich jak: książka, wspólne wyjście do baru lub restauracji, czy też zegarek!