Prezent dla kobiety w ciąży

0
1668

W ostatnim czasie bardzo modne w naszym kraju stały się imprezy, które organizowane są przez przyszłe mamy, które są w ciąży. W ich trakcie spotykają się one z najbliższymi sobie przyjaciółkami. Spotkania te wiążą się nie tylko z mile spędzonym czasem, ale też z pewnymi obowiązkami. Należy do nich między innymi zakupienie prezentu dla kobiety w ciąży, która decyduje się na zorganizowanie takiej właśnie imprezy. Dziś chcemy zapoznać Was z kilkoma z naszych pomysłów, które doskonale mogą się w takim przypadku sprawdzić.

Prezent dostosowany do fazy ciąży

Jeśli dobrze znasz swoją przyjaciółkę, to z pewnością wiesz, w której fazie ciąży ona się znajduje. Dzięki temu łatwo określisz czy jest to dopiero początek, czy też  już końcówka tego pięknego stanu rzeczy. Jeśli wybierasz się na imprezę do kobiety, która w ciążę zaszła niedawno możesz śmiało zakupić jej jakieś książki czy też poradniki, które pozwolą jej na zwiększenie wiedzy i o samej ciąży i o macierzyńskie, do którego przecież warto się dobrze przygotować.

Prezent dla kobiety w ciążyJeśli natomiast idziesz na imprezę do kobiety ciężarnej, która urodzić może lada chwila, to pomyśleć musisz o czymś innym. Tutaj są dwa wyjścia: albo dasz jej coś z czego korzystać będzie po porodzie ona (na przykład karnet na siłownie), albo coś co przyda się jej dzieciakowi. Śmiało zakupić możesz różnego rodzaju branka, czapeczki, buciki czy inne gadżety związane z macierzyństwem, z pewnością się przydadzą. Ciekawymi pomysłami są tutaj różnego rodzaju poduszki dla kobiet w ciąży, na przykład te do karmienia, jak i do leżenia i spania, takie jak poduszki rogal dla kobiet w ciąży.

Umów ją na sesję zdjęciową

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że kobiety w ciąży często narzekają, martwią się i skarżą na to, że przybyło im kilka kilogramów, no dobra, kilkanaście. Nie zmienia to jednak faktu, że właśnie znajdują się w spaniałym momencie swojego życia, który warto uwiecznić. Z tego też względu możesz pomyśleć o tym, aby zaserwować jej i jej mężowi prezent dla kobiety w ciąży, jakim byłaby sesja fotograficzna. Ciekawa i interesujące sesja będzie niesamowitą pamiątką, którą oglądać chętnie będzie nie tylko Twoja koleżanka, ale też jej dziecko, ale to dopiero gdy podrośnie i zacznie się zastanawiać skąd wzięło się na tym świecie 😉

Domowe prezenty dla ciężarnej

Kolejną grupą prezentów, które idealnie nadają się do zakupu dla ciężarnych są te, które wykorzystać można w domu, najlepiej do gotowania. Kobieta w ciąży i po porodzie powinna się zdrowo odżywiać, zarówno dla zdrowia swojego jak i dla zdrowia swojego dziecka. Możesz więc pomyśleć o tym, aby kupić jej w prezencie blender, mikser lub inny robot kuchenny. Ciekawym rozwiązaniem może być również zakup garnków czy patelni, które z pewnością przydadzą się w każdym domu.

Masz inne pomysły na prezent dla ciężarnej? Podziel się nim z nami w komentarzach!