Prezent dla księdza

0
5512

Znalazłeś się w sytuacji, w której kupić musisz prezent dla księdza? Jest to młody wikary, a może starszy proboszcz, który wybiera się powoli na emeryturę? W sumie to nie ważne, bo w naszym poradnik odnajdziesz kilka interesujących sugestii, które pozwolą Ci na zakup takiego prezentu dla księdza, który z pewnością mu się spodoba. Zacznij zatem lekturę i dopasuj ten prezent, który uważasz, że najbardziej spodobać mógłby się Twojemu księdzu.

Motorowy prezent dla księdza

Księża też zasługują na chwile szaleństwa, a o nie najłatwiej za kierownicą sportowego samochodu. Dlatego też zachęcamy Cię do tego, abyś zapoznał się z ofertą poniższego sklepu, w którym kupic można takie prezenty jak przejażdżka Ferrari czy Lamborghini.

Zabawne koszulki dla księży

Musisz wiedzieć, że księża to nie maszyny i nie siedzą 24h na dobę w swoich ornatach. Oni również od czasu do czasu ubierają się w normalne cichy, wychodzą na miasto czy też odwiedzają kawiarnie. Oglądając z resztą serial taki jak Ojciec Mateusz z łatwością możesz to zauważyć. Zapewne podobnie jest w przypadku Twojego księdza. Jeśli więc chcesz sprawić mu wyjątkowy prezent, z którego będzie często korzystał i który da mu wiele radości, to możesz zajrzeć na stronę internetową Megakoszulki.pl, gdzie sprzedawane są właśnie rozmaite koszulki. To tam będziesz mógł zamówić koszulkę ze specjalnym nadrukiem dla księdza. Możesz wybrać też coś gotowego, na przykład koszulkę z jakimś fajnym cytatem czy też obrazkiem, który z pewnością mu się spodoba!

Koszulki dla księdza

Niech ksiądz ma coś słodkiego

Ksiądz jest księdzem i zobowiązany jest do tego, aby zachowywać wstrzemięźliwość, nie szaleć i nie robić nic, co mogłoby mu zaszkodzić. Nie oznacza to jednak, że nie może on jeść słodyczy. A jak już je jeść, to takie, które są zachwycające! Dlatego też zachęcamy Cię do tego, abyś Księdzu zakupił coś, co jest wyjątkowe, piękne i słodkie. Coś takiego jak oryginalne bombonierki w unikalnych opakowaniach czy też czekoladki w kształcie sportowych samochodów, piłki do nogi czy też telefonu komórkowego. Uwierz, że Twojemu księdzu prezent taki się bardzo spodoba, a nawet jeśli nie to z chęcią i radością odda go dziecku z parafii, które być może na taki prezent nie stać, a bardzo się nim ucieszy!

Słodki prezent

Kup mu coś do pracy

Prezent dla księdzaPierwszym pomysłem związanym z wręczeniem prezentu księdzu jest coś, co ułatwi mu pracę. Jeśli Twój ksiądz ma problemy z finansami w parafii, to z pewnością z wielką radością przyjmie od Ciebie podarunek, który pozwoli mu na ograniczenie wydatków związanych czy to z zakupem sprzętu do Kościoła, czy też ubioru dla niego samego. Tutaj możesz pomyśleć chociażby o świecach do ołtarza, czy też po prostu koloratce, butach czy też skarpetkach. Musisz wiedzieć, że większość księży nie ma czasu na to, aby zajmować się pierdołami dotyczącymi ich osoby, możesz więc zadbać o to Ty. Innym pomysłem jest zakup jakiegoś pięknego świętego obrazu lub też wyjątkowej Biblii, którą ksiądz mógłby sobie czytać na przykład w podróży.

Skoro jesteśmy już przy podróży, to jeśli masz taką możliwość, to możesz kupić dla księdza jakąś pamiątkę ze świętego miejsca. Jeśli wybierasz się zatem do Ziemi Świętej, Rzymu czy też jeszcze gdzie indziej, to pomyśl na zapas i kup jakąś pamiątkę, być może w przyszłości będziesz mógł dać ją księdzu, jeśli nie temu to kolejnemu 🙂

Kup mu prezent codziennego użytku

Człowiek to zwykły człowiek, który zajmuje się niezwykłymi rzeczami. Tak czy inaczej w ciągu dnia robi to co my wszyscy i do rzeczy tych potrzebuje standardowych przedmiotów. Jeśli więc chcesz sprawić swojemu księdzu prezent na urodziny, komunię lub inną okazję, to śmiało możesz przygotować dla niego coś tradycyjnego. Jak książka, pasek do spodni, zegarek czy też portfel. Pamiętaj, przygotowując prezent dla księdza nie możesz zapomnieć o tym, że jest on zwykłym człowiekiem, który tak samo ucieszy się ze zwykłych rzeczy, jak i ucieszyłbyś się Ty. Możesz nawet kupić mu bombonierkę lub też zabrać do kina!

Daj księdzu coś szalonego

Skoro tak wyliczamy różnego rodzaju prezenty, to chcielibyśmy zaproponować Ci zakup również czegoś szalonego, czegoś co da księdzu niezapomniane emocje i przeżycia, o jakich nigdy nie myślał. Sam z pewnością sobie bowiem na nie nie pozwoli. Myślimy tutaj o zakupie prezentu w postaci vouchera na jazdę szybkim samochodem. Zapoznaj się z ofertą firmy takiej jak Autoprezent.pl, która swoim Klientom oferuje przejażdżki po torze wyścigowym takimi samochodami jak Ferrari, Lamborghini czy też Nissan GTR. Zapewniamy, że wszystko to jest pełni bezpieczne i nic złego księdzu się przy tym nie stanie. Pozostaną mu tylko wspaniałe wspomnienia z prezentu, który to właśnie Ty mu przygotowałeś!