Prezent dla męża dla walentynki

0
1521

Walentynki tuż, tuż, a Ty ciągle nie masz pomysłu na walentynkowy prezent dla swojego męża? Nie chcesz być banalna i sztampowa, ale brakuje ci inspiracji? Przyjrzyj się naszym propozycjom i zdecyduj na coś, co zaskoczy Twojego wybranka!

NUMBER 1: VOUCHER PREZENTOWY NA JAZDĘ SPORTOWYM SAMOCHODEM (FERRARI, LAMBORGHINI)

Propozycja niebanalna i nietuzinkowa. Który mężczyzna nie kocha pięknych kobiet (jak Ty) i pięknych, szybkich samochodów? Zafunduj swojemu mężowi dużą dawkę adrenaliny i kup mu voucher  prezentowy na jazdę sportowym samochodem (Ferrari lub Lamborghini). Taka przejażdżka możliwa jest do zrealizowania w większych miastach Polski (Katowice, Wrocław, Poznań, Kielce, Łódź, Radom, Warszawa). Możesz być pewna, że Twój luby na długo nie zapomni takiej przygody. Ryk silnika, pisk opon, przyspieszenie do setki jak mrugnięcie okiem i Twój mąż za kierownicą. Jego dozgonna wdzięczność gwarantowane. To po prostu prezentowy i walentynkowy „must have” sezonu! Pomyśl tylko o zazdrosnych minach jego kolegów z pracy, kiedy dowiedzą się, jaki niesamowity prezent mężowi na walentnki podarowała mu jego żona z okazji walentynek!

Prezent dla faceta - Twoje męża

NUMBER 2: SKRZYNKA Z NARZĘDZIAMI Z … CZEKOLADY

Jeśli Twój mąż lubi majsterkować i zamyka się na długie godziny w warsztacie czy garażu by reperować i naprawiać, kup mu zestaw narzędzi. Nie kupuj jednak zwykłych kombinerek i śrubokrętów – zamiast tego podaruj mu zestaw z … czekolady! To będzie dobry pomysł na wspólne naprawianie jego lub twojego złego humoru. Czekolada to dobry afrodyzjak, więc może będzie to preludium do czegoś więcej?

NUMBER 3 : SPINKI DO MANKIETÓW

Twój pracuje wśród korpo-ludków i codziennie ubiera oficjalną koszulę. Zafunduj mu nieco szaleństwa, mieszczącego się w biurowym stylu. Kup mu spinki do mankietów z zabawnym wzorkiem (żaglówka, Einstein). W ten sposób, kiedy tylko spojrzy na rękaw koszuli przypomni sobie o Tobie. Dodatkowo na pytania koleżanek z pracy: „gdzie kupiłeś takie spinki do mankietów?” z nieskrywaną satysfakcją będzie mógł odpowiedzieć: dostałem je od żony.

NUMBER 4: LAMPKA W KSZTAŁCIE ROWERU

Czy twój mąż uwielbia jazdę na rowerze? Może dojeżdża rowerem do pracy? Jeśli przy okazji jest też niezłym gadżeciarzem to podaruj mu coś, co połączy te przymioty w jedno: lampkę w kształcie roweru. Niby zwyczajna lampka na biurko, ale jej niebanalny kształt i designerski format sprawią, że będzie z zadowoleniem jej używał. Każde jej zapalenie to przypomnienie o Tobie. Uważaj jednak – jeśli Twój mąż to raczej typ „męskiego macho” taki prezent dla męża na walentynki raczej go nie ucieszy (wtedy wróć do pomysłu NUMBER 1).

NUMBER 5: ZEGAREK NA SKÓRZANYM PASKU

Klasyka i elegancja – dla tradycjonalistów, ceniących dobrą jakość. Może ten prezent nie wiąże się zbyt z walentynkami, ale będzie odpowiedni dla tych mężczyzn, którzy cenią sobie dobre i markowe rzeczy, a zegarek jest niewątpliwie klasyczny do bólu. Tylko czy nie za bardzo sztampowy? Jeśli będzie odmierzał czas do spotkania z Tobą to warto po niego sięgnąć. Jeśli jednak nigdy nie widziałaś swojego męża z zegarkiem na przegubie – lepiej sięgnij po coś innego z naszych propozycji.