Prezent dla mężczyzny na 30 urodziny

0
1351

Mężczyzna, który kończy 30 lat marzy o bardzo wielu rzeczach. Są to marzenia ambitne, często nietypowe, o których wiedzą jedynie najbliżsi przyjaciele. Mogą oni sprawić swojemu koledze solenizantowi niezwykłą niespodziankę.

Samochodowy prezent dla mężczyzny

Jedną z nich może być bardzo ciekawa przejażdżka super szybkim sportowym samochodem po mieście. Dostępne jest to w Krakowie, Wrocławiu, Warszawie czy Poznaniu, ponieważ są salony samochodowe, które wypożyczają na jeden dzień samochody okolicznościowe. Jako, że mężczyźni uwielbiają szybką jazdę, warto pomyśleć o wynajęciu Lamborghini czy też Ferrari. Są to jedne z najszybszych aut, dlatego prezent na 30 urodziny dla mężczyzny w takiej postaci będzie niezapomniany do końca życia. Przejażdżkę można zorganizować solenizantowi na jeden dzień lub też na kilka godzin. Dobrze by było, aby on sam mógł usiąść za kierownicą i poprowadzić takie auto. Jazda sportowym samochodem to niecodzienne wyzwanie, dlatego byłoby również ciekawe gdyby solenizant miał do przejechania określoną trasę, najlepiej taką, aby mógł sprawdzić większe prędkości Lamborghini czy Ferrari. Wdzięczność za taki prezent na pewno będzie równie ciekawa jak sam prezent.

Prezent dla faceta na 30stkę

Klub nocny z okazji 30 urodzin

Inną formą prezentu dla mężczyzny na 30 urodziny może być wyjście do klubu nocnego. Aby solenizant czuł, że to jego wieczór, koledzy mogą dla niego przygotować niespodzianki. Mogą to być specjalne tańce kobiet, które tam pracują lub też typowy damski striptiz. Zmysły męskie są bardzo wyczulone na takie atrakcje, dlatego 30 letniemu solenizantowi na pewno się taki prezent spodoba. Atrakcja tego typu to zabawa na całą noc. Uatrakcyjnić można to również zamówieniem specjalnej kapeli rockowej czy też innego ulubionego zespołu muzycznego. Koledzy, którym zależy na tym, aby ich przyjaciel czuł się wyjątkowo, zapewnią mu dobry toast, a nawet pyszne jedzenie. Atmosfera takiej całonocnej zabawy jest niezapomniana, dlatego warto takie urodziny organizować w weekendy. To również dobra okazja, aby wręczyć drobne upominki bezpośrednio do ręki solenizanta.

A może wyścig ze znajomymi?

Mężczyzna, który obchodzi 30 urodziny może być również bardzo zadowolony z szaleństwa na gokartach. Są to nietypowe zawody na specjalnym torze, odpowiednio przygotowanym. Solenizant nie musi jeździć sam, ponieważ cała zabawa polega na tym aby ścigać się na torze i to na czas. Jest to taki wiek, który daje jednocześnie poczucie odpowiedzialności, ale i zabawy. Stąd też prezent w postaci całodniowego wyścigu na gokartach na pewno będzie trafiony. Zaletą tego prezentu dla mężczyzny na 30stkę jest to, że solenizant może poczuć się jak jeden z kierowców rajdowych, ponieważ prędkości na gokartach wcale nie są takie małe. Wyścig może być nawet specjalnie przygotowany, na świeżym powietrzu. Mimo, że trzeba przejechać odpowiednią trasę, to na dodatek jest ona łatwiejsza lub trudniejsza, w zależności od odwagi solenizanta. Frajda również polega na tym, że solenizant wsiada za kierownicę i samodzielnie prowadzi gokart co daje mu zastrzyk takiej adrenaliny, że pamięta się to wydarzenie bardzo długo. Oczywiście, kto pierwszy przekroczy metę, wygrywa cały wyścig.